Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha akutyám...

Mit csináljak ha akutyám szétrágja a kutyapelenkát?

Figyelt kérdés
Otthon szoktam hagyni és akkor amit talál azt megrág.Fekhelye sincsen mert vagy megrágja vagy lepiszkítja és most vettem kutyapelenkát és ezt is kezdi rágni, tudja h nem szabad, de csinálja.Mit csináljak? Neketk volt máér iylen?
2009. szept. 24. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevált jótanács: amit nem szeretnél, hogy megrágjon, kend be erős paprikával. Vegyél hegyes erős paprikát, vágd ketté és az erével kend be a tárgyat.Vigyázz, mert a kezed is erős lesz tőle! Használj kesztyűt. Garantáltan soha többé nem nyúl hozzá a kutyusod.
2009. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor nem az lesz h nem megy anak a tárgynak a közelébe se??
2009. szept. 24. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell kutyapelenka?

Egyébként a kutyus azért rágcsál mert:

a) még kölyök és szüksége van a rágásra

b) mert unatkozik

Tehát biztosítanod kell neki elég elfoglaltságot és elég rágnivalót. Sok-sok séta, amitől kifárad. Sok-sok játék otthonra. És lehet kapni remek rágnivaló csontokat kutyáknak, az enyém a marhabőrből préseltet szerette a legjobban. Órákig elvolt vele.

2009. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom havanese kutyus,és kiskorába ő is rágta a kutyapelenkát, amikor hazajössz dörgöld oda az orrához a tárgyat és mondd meg neki hogy nem szabad és majd lassan emgtanulja, a másik meg az hogy kicsi eleven és hát rágnia kell és játékos. Előttem levő már elmondta vegyél neki ilyen kutyacsontot Fressnapfbe lehet kapni nagyon jókat kicsiket,nagyokat meg labdára szoktasd rá, és így ne mfog unatkozni!
2009. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

hát van neki kötele, labdája (2 is), gumisünije és már két plüsst is kibelezett.nem szenved játékhiányban

2009. szept. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!