Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Figyelt kérdés

És miért? :)

Nekem a Bullmasztiff, mert nagyon barátságos, hűséges, gyönyörű kutya. Mindent szeretek benne. :)


2011. márc. 15. 11:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Legnagyobb kedvencem:

Ausztrál juhászkutya, mert jófej kutyák, könnyen taníthatóak, szeretnek mozogni, de nem olyan hiperaktívak és lefáraszthatatlanok mint a border collie, de nem is olyan nyugodtak mint a skót juhász :) Az én kutyám is ilyen, imádom ^^

Aztán, még szeretem az Akitákat is,inkább a japánt. Bár nem mernék bevállalni egyet. :) Nagy kedvencem még a Fila Brasileiro, és a Boxer is.

2011. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Németjuhász: Én is elég régóta vagyok körülvéve ezekkel a kedves és jó házörző kutyákkal :)


Keverék(xD): Mert most olyan kutyám van és ugyanolyan jó talán még jobb is némelyik keverék kutyánál.


Most még felsorolok párat,mert sok kedvenc fajtám van :DD:

Berni pásztor,Tacskó,Ausztrál juhászkutya,Szamojéd,Beagle stb.. :D

2011. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem a Német juhászkutyákat. :) A Bullmasztiff mellé még ezt a fajtát sorolnám a legkedvencebbek közé. Ilyen kutyusom van most is. :) Imádom!
2011. márc. 15. 12:44
 14/22 anonim ***** válasza:

Golden, beagle, havanese

De bármilyen kutyát elfogadnék!! :)

2011. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mudi, komondor, dobermann, argentin dog, ordas németjuhász, kalibakutya

+ összes magyar fajta

+ nagytestű, hegyi pásztorkutya fajták (pl akbash, karakachan, közép-ázsiai, mongól pásztorkutya, kangal)

+ néhány terrier (pl: airedale, parson russell, amstaff)

2011. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A Kuvasz. Bátor, nagyon intelligens, nem kell mindig parancsokat osztogatnom ahhoz, hogy végezze a dolgát, egyenes jellemű, fehér színű, magyar.
2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1.Németjuhász. Mert egy németjuhásszal nőttem fel , okos könnyen irányítható és családbarát kutya.

2.Német dog , tetszik a jelleme és a külleme is , egyszer ha elköltözök itthonról talán tartok is majd.

3. Husky , tetszik a külleme és a "gonosz" nézése.

2011. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel.
2011. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Angol cocker spániel!
2011. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem a boxer és a bull terrier! Imádom őket mert hihetetlenül embercentrikusak, imádnak sportolni a gazdival, vagy akár punnyadni a kanapén :) De a sok bohóckodás mellett bármikor kiállnak a gazdáért és családjáért ha úgy adódik.
2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!