Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

10 Hónapos amerikai staffordshire terrierem van(szuka). 3 napja nem eszik semmit (4napja eltűnt és utána a menhelyen meg is találták, az irodában volt, nem tették be a többi kutyához, utána lett fura ahogy 3 napja itthon van). Itthon meg csak fekszik. ha szólok neki idejön, de se nem játszik meg semmi. Csak vizet iszik. Ha kiviszem sétálni ott normális, ugrál húz is, szóval ereje az van. Viszont tegnap hányt valami sárgát. Ma a sétánál füvet evett és 2 perc mulva kihányta a füvet is és olyan sárgát mint először, szóval szerintem az a fű miatt lehet. De nem tudom miért csinálhatja ezt... Talán ég a gyomra? Adjak neki tejet, vagy tejbe áztatott tápot?

Vagy mi baja lehet?( egyszer volt már hasonló, akkor a fogai jöttek, lehet megint ilyesmi lehet? lehet többszörire cserélődnek a fogai?)


2011. márc. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem vidd el állatorvoshoz,az a legjobb hogy,ha nem ,,kísérletezel,, rajta. Lehet ,hogy pénzbe kerül,de mégiscsak a kutyádról van szó,rá nem sajnálhatod a pénzt. A doki biztos kitalál majd vmit.
2011. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán elvesztés és menhelyen való megtalállás után az első út a dokihoz kellett volna hogy vezessen.

nem tudod merre járt,mit szedhetett össze.

vidd el dokihoz

2011. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kutya fogai egyszer cserélődnek.

A gyomor égés már valószínűbb,de még valószínűbb hogy száraz eledelt kap.

Próbálj neki szalámit vagy valamit adni,ha azt megeszi,akkor nincs baja,kizárólag annyi hogy konzervez vagy kutyatésztát konzervvel kell etetni.

Ennyire egyszerű.

Én is megijedtem egyszer nem evett a kutya 2 napig,ez volt a probléma,az étkezés.

Hiába kap enni,ha nem változatos.

A víz nem elég folyadék neked sem,kell enned levest vagy főzeléket,pont úgy mint neki is.


A sárga hányás az étel hiányától van.

2011. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

El fogom vinni, de hosszú hétvége van:S Leghamarabb holnap tudnám elvinni, de addig mit csináljak?

Próbáltam nyomogatni picit a hasát, amikor feküdt a hátán, de nem nyüszített meg nem is mozgott hirtelen, szóval az nyugtat, hogy nem fájhat neki.

2011. márc. 15. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este színhúst próbáltunk adni neki, az se kellett. Ma parizert próbáltunk adni neki, de megszagolja és nem kéri, nem veszi el, földről sem eszi meg.
2011. márc. 15. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez baromság, amit az előző leírt. A kutyáknak egyáltalán nincs szükségük változatosságra, ezt csak mi vetítjük ki rájuk. Nekik az a legjobb, ha egész életükben megfelelő mennyiségű, gondosan összeállított, minőségi száraztápot kapnak.

Holnap első utatok az állatorvoshoz vezessen, mert nem tudni, hogy hol járt, miket evett össze. Én így a leírásodból bélgyulladásra tippelnék. Egyszer amikor a kutyám valahogy kijutott a kertből és pár nap után jött haza neki is hasonló tünetei voltak(étvágytalanság, levertség) és neki ez volt a baja, mert biztos bekapott valami szemetet. Állatorvoshoz kellett naponta hordani és egy hét alatt jött helyre. Szóval én is csak azt tudnám ajánlani, hogy vigyétek dokihoz mindenképpen, ha van állatorvosi ügyelet, akkor vigyétek még ma.

2011. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elvittük dokihoz, adott neki két injekciót meg széntablettát kell adni neki, valószínűleg valami mérgezés, azt mondta. Hát reméljük jobban lesz 6-8 óra mulva hat majd a gyógyszer.

2011. márc. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!