Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopszot vennék, mesélnétek...

Mopszot vennék, mesélnétek róluk, hogy milyenek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:02
 1/5 xnorkax ***** válasza:
Apámnak van egy. :) Elég lusta, de mindenkit imád, mindenkit örömmel köszönt. A meleget nehezen viselni, valamint a hideget sem bírja nagyon. Egyébként nagyon hűséges, kedves. :D
2011. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyire horkol hangosan? mennyit érdemes sétáltatni? hullik a szőre?
2011. márc. 15. 15:07
 3/5 kevin42 ***** válasza:
Nekem francia bulldogom van, de én is köztük vacilláltam. Igazából ha jó tenyésztőtől veszed akkor nagyon egészséges szép kutyusod lesz, de az a baj, hogy sok ember erre nem figyel oda. Környékünkön van jó pár mopszli és én nagyon bírom őket. Olyanok, hogy bandába vagyunk, megérkezik elmegy szaglászni és tojik mindenek a fejére kb. Lusta kis kutya de sétánál jön utánunk mindig. Kajával mindent meglehet neki tanítani, de korán kell kezdeni. Vigyázz ne hogy elhízzon és ne legyen később válogatós. Mindenevő. Amelyiknek a gazdijával jóba vok az mindig banánnal eteti.:)
2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xnorkax ***** válasza:
A mozgásigényük szerintem nem túl nagy, de azért biztos ők is igénylik. :) Apám mopszja a garázsban alszik, így nem tudok róla, hogy horkol-e. xD Szerintem biztosan hullatja a szőrét, ez furminátorral és kevés fésüléssel megoldható.
2011. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 éves mopszunk van.Imádjuk!!!! Hullik a szőre,mint szinte minden kutyának,de mi vettünk neki Lavet vitamint és szinte alig észrevehető pár szál szőr hullik csak ki.Rettentő ragaszkodó kutya.Mindig mindenhova jön velem a lakásba.Amúgy a horkolásról annyit,hogy néha igen hangos,de mi hozzászoktunk és egyáltalán nem zavar.Valóban nem bírja a meleget,sem a hideget.Nyáron inkább estefelé vagyunk vele kint többet,illetve a kora reggeli órákban.Naponta négyszer visszük ki sétálni.szerintem ennyi kell neki.Nagyon hajlamos a hízásra!!!! Oda kell figyelni az étrendjére.
2011. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!