Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindegyiket nem lehetne?

Mindegyiket nem lehetne?

Figyelt kérdés

Küldenék pár kutyust, nagyon édes mindegyik, de csak tacsiknál van tapasztalatom, szeretnék a közeljövőben kutyust venni, de tanácstalan vagyok. Segítséget, tanácsokat kérnék:)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 16. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, amelyik illik a személyiségedhez és az életviteledhez. Egy cseh terrier teljesen más vérmérsékletű mint egy máltai selyemszőrű....


(megjegyzem: én divatkutyát nem vennék...)

2011. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

hát elég ronda 1 divatkityák

csah terrier: olyan mintha kecske lenne az apja

dandie: brrr

harmadik: talán ez mert néz ki vhogy

máltai: úúúúúristen heee!!!!:O 60-70 éves nagyságosasszonyok kiskenvence

mopsz: olyan mintha hirtelen becsapad volna előte az ajtótXD

pomeraniai: ez vicc!! róka ft. pincsi

sealyham: mint yoda szörmekabátban

skot terrier: szintén yoda de már a sötét oldalrol

west white: mintha 1 elmebajos varrónő hosszú függönyrojtokat varrt volna rá Pffff


[link]

ha már kicsi testű kell akkor inkább ezt a miniatűr bullterrier-t

2011. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nehogy már bullterriert ajánlgass, ahhoz a fajtához nagyon érteni kell!


Kérdező: a körülményektől függ, attól, hogy kinti kutya vagy benti lenne-e, mennyit tudnál vele foglalkozni stb.

2011. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már min 10 éve foglalkozunk kutyákkal főként bullterrierekkel amiből eddig kb 150-et adtunk el, és eddig 1 problámás eset es volt. hiába bull közel sincs a pitekhez. többgazdás és ez az 1etlen bull ami eltűri a gyerekeket, sőt kifejezetten gyerekbarát. unöcsém 10-15 bull közt játszik, veri-üti-nyúzza őket pedig csk 4éves és még 1 se ment neki.

különösebb hozzáértés nem kell hozzá csak sok foglalkozás sok játszás és sok figyelmesség, de ez minden kutyának kell.

lakásban és kocsiban is tarthatók, nem rendetlenek, figylmesek, kifejezetten értelmesek, könnyen tanithatóak, és emberbarát de ha szükséges akkor az élete árán is tűzbe megy a gazdájáért.

és a híres német juhásszal ami szintén értelmes szófogadó állat azzal több gond van

2011. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

: ma 15:31

Tudod, érdekes a minősítésed ezekre a kutyákra. Egyáltalán ismered a személyiségüket, vagy csak a kinézetük alapján nyilatkozol?

2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen ismerem ezeket a nővéremnek volt már cseh terrierje, és a 2 yoda is megvolt neki, most mopsza van.

de nekem a kinézete is számít mert a 90 kilóm mellé nem rakhatom be a terepjáróba a yodát v a függönyrojtosat ezért tartunk bullterriereket és piteket

a mopszot pl szerettem mert aranyos kis jószág és a csehhel is sokat rohangáltam de azért mégis rondák

2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!