Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megérdeklődni,hogy szerintetek melyik a jó döntés.

1 ismerősnél született kiskutya gazdája lenne,de én ismerem a srácot,és tudom az előző kutyájuk is 1.5 m-es láncra volt kikötve,és elég sok mindent mesélt a szomszédja..:(

a kiskutyát nagyon megszerettem megtartanám, de anyum nem engedi,hisz van már 2 kutyánk..

De szerintem ellennének..Más gazdit próbálok neki keresni de nem megy:(

Szerintetek meggyőzzem anyum,hogy megtarthassam..?

Persze lenne rá pénzem és időm,saját zsebpénz még munkát is vállalnák,hogy fizetni tudjam mit amit kell a kutyának..

Könyörgöm valaki egy épkézláb ötletet adjon menhelyre nem akarom,hogy kerüljön..

Köszönöm


L/14


2011. márc. 16. 17:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
17%

Tobbi pár százezer hasonló helyzetu kutyával mit csinálsz?

Vagy ha ket het mulva megtetszik meg egy azt is magadhoz veszed?

2011. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 xnorkax ***** válasza:
72%

Ha már elég idős a kutyus és elválasztható az anyjától mindenképp hozd el! Viszont... Egy kis kutya nagy felelősséggel jár. És elég sokba is kerül, főleg két kutya mellett. Szerintem az lenne a legjobb, ha feltennéd hirdetős oldalakra, valaki csak ráharap. Viszont a mostani helyén nem maradhat.. :/

Egyébként milyen fajta? Milyen nemű? Mennyi idős?

Amúgy nem tudom nálatok milyenek a menhelyek, de nálunk nagyon rendesen vigyáznak a kölykökre és hamar gazdit találnak nekik. Hol laksz amúgy? Ha Veszprém környékén, tudok segíteni. :)

2011. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket fel kell jelenteni.
2011. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Amivel valoszinu semmit sem er el, de a lelkiismeretet nyugtatja.
2011. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Feljelentés..kösz nem..


[link]


[link]


[link]


keverék 4 hetesre saccolom kisfiú :)

Győr-Moson-Sopronba lakok :(

anyum próbálom győzni,h fizetem oltást,tápot meg az ivartalanítást ha kell,de eddíg nem sok sikerrel megszerettem első látásra nem szeretném,hogy baja legyen :(

2011. márc. 16. 17:31
 6/35 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagy felelősség de akkor is inkább,mint hogy szegény olyan emberhez kerüljön..akkor inkább minden pénzem oda adom csak ne legyen baja,bár nem tudom a csivi és a staff hogy fogadná de nem lenne szerintem baj ivartalanítás után..
2011. márc. 16. 17:32
 7/35 A kérdező kommentje:
Kedves első..Igen tudom de legalább Ő nem jutna oda
2011. márc. 16. 17:33
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
Nyilvan anyuto, ha nem aputol, kapod a zsebpenzed, igy az ilyesmi nem hat rajuk.
2011. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Szüleim nem együtt élnek szóval..És zsebpént nem úgy kapok csak névnapi és egyéb "ünnepekre" kapott pénzem van és nem anyumtól..
2011. márc. 16. 17:37
 10/35 anonim ***** válasza:
44%
Ha ebbol tellik akkor siman
2011. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!