Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megérdeklődni,hogy szerintetek melyik a jó döntés.

1 ismerősnél született kiskutya gazdája lenne,de én ismerem a srácot,és tudom az előző kutyájuk is 1.5 m-es láncra volt kikötve,és elég sok mindent mesélt a szomszédja..:(

a kiskutyát nagyon megszerettem megtartanám, de anyum nem engedi,hisz van már 2 kutyánk..

De szerintem ellennének..Más gazdit próbálok neki keresni de nem megy:(

Szerintetek meggyőzzem anyum,hogy megtarthassam..?

Persze lenne rá pénzem és időm,saját zsebpénz még munkát is vállalnák,hogy fizetni tudjam mit amit kell a kutyának..

Könyörgöm valaki egy épkézláb ötletet adjon menhelyre nem akarom,hogy kerüljön..

Köszönöm


L/14


2011. márc. 16. 17:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
35 ezer Ft de mondtam anyunak,munkát vállalok ha kell.
2011. márc. 16. 17:38
 12/35 anonim ***** válasza:
Próbálj neki gazdit keríteni. Te ne tartsd meg, mert ilyen habitussal nemsokára 20 kutyád lesz. Minden héten meg fogsz szánni egyet, és szívesen hazavinnéd. Sztem anyukád is azért nem engedi mert ismer téged.
2011. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de nem találok neki sajnos már végigkérdeztem mindenkit :(

És anyum is mondta ezt :)

De megígértem neki Őt még had mentsem meg a sráctól mert ismerem 1x nekem is majdnem pofont adott csak a tanár meglátta..

akkor a kutyával mit tenne nem tudom :(

2011. márc. 16. 17:42
 14/35 anonim válasza:
0%
Szia!Nagyon tetszik ahogy hozzá állsz ehez a dologhoz,én is pont ilyen vagyok mint te!Ezért biztos vagyok benne hogy gondját viselnéd és foglalkoznál vele.én a helyedben addig könyörögnék anyumnak,ameddig meg nem engedi hogy megtartsam,és megigérném neki,hogy próbálok gazdát keresni neki.Ha meg nem találsz gazdát,de nálad van a kutya,akkormeg már mind1,mert a tied.:)
2011. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ez bevalhat. Addig idegesited anyut amig meg nem engedi, vagy lekever egy pofont es akkor kesobb majd ezert engedi meg.Barhogy is megeri
2011. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Istenem valaki egyet ért velem köszönöm :))

Igen és is így indítottam:

"Anya beszélnünk kell a kutyáról..Míg nincs gazdija had legyen itt"

És szépen óvatosan beleszőttem mi lenne ha velünk maradna :)

Csak nevelőapám nem szeretné annyira :(

2011. márc. 16. 17:58
 17/35 xnorkax ***** válasza:
Sajnálom nagyon, hogy messze élsz. :( 4 hetesen még nagyon pici, az anyjával kell maradnia. Egyébként Győr közelében vannak menhelyek, szerintem ott gondját viselnék, ha te nem tarthatod meg. 3 kutya tényleg sok lenne, főleg ennyi idősen. :S
2011. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

A Csivavát is megengedte :)

Nem tudom próbálkozok..

Ha pofont ad meg megéri,hisz próbáltam megmenteni annyit meg kibírok

2011. márc. 16. 18:00
 19/35 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom még van idő de gyorsan eltelik :(

Igen de menhelyen annyian vannak sajnálnám ha bekerülne.

És tudom soknak sok lenne de rám csak a csivi és Ő jutna,

megígértem anyunak ha megtarthatom betanítom,hogy séta póráz nélkül és egész jól bírja a kutyákat baj nem lehet.Szóval Ő jönne mellettem míg csivi csak pórázon közlekedne :)

2011. márc. 16. 18:02
 20/35 xnorkax ***** válasza:

Itt most a sétáltatás a legkevesebb... Hat hetesen meg kell kapnia az első oltását, közben féreghajtani is kell hetente. Ahogy leírtad azt a környezetet, ahol van, nem tűnik túl biztatónak a hely... Én a helyedben valahogy elérném, hogy az anyját is elvihesd egy menhelyre... :/

Egyébként a "gazdái" odaadnák?

2011. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!