Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Mi lenne a legjobb a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megérdeklődni,hogy szerintetek melyik a jó döntés.

1 ismerősnél született kiskutya gazdája lenne,de én ismerem a srácot,és tudom az előző kutyájuk is 1.5 m-es láncra volt kikötve,és elég sok mindent mesélt a szomszédja..:(

a kiskutyát nagyon megszerettem megtartanám, de anyum nem engedi,hisz van már 2 kutyánk..

De szerintem ellennének..Más gazdit próbálok neki keresni de nem megy:(

Szerintetek meggyőzzem anyum,hogy megtarthassam..?

Persze lenne rá pénzem és időm,saját zsebpénz még munkát is vállalnák,hogy fizetni tudjam mit amit kell a kutyának..

Könyörgöm valaki egy épkézláb ötletet adjon menhelyre nem akarom,hogy kerüljön..

Köszönöm


L/14


2011. márc. 16. 17:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Ahol az anya kutya van ott nincs baj,kedvesek igaz nem túl jó a környezet de legalább nem bántják,kaját kap,fürdetés ha kell stb szóval ott nincs..de aki el akarja vinni a kölyköt velem 1 idős..És tényleg engem is fel akart pofozni akkor a kutyával mit tenne..:S

És én nem bízok benne.És menhelyen tényleg jártam sok kutya kevés gondozó..És hát nem a gondozókat okolom de nem szívesen adnám be a kölyköt ezért hát anyum győzögetem míg legalább gazdit nem találok neki.

De lehet végül itt maradhat aminek örülnék hisz

"szerelem első látásra" és Ő is megkedvelt :)

2011. márc. 16. 18:47
 22/35 A kérdező kommentje:
Bár ha oda is adnák úgy kell elintézni,h a gyerek ne jöjjön rá mert ketté csap ebbe biztos vagyok
2011. márc. 16. 18:48
 23/35 anonim ***** válasza:

valóban képes vagy és képes leszel 3 kutyát ellátni, etetni, sétáltatni, tanítani az elkövetkezendő 10 évben????!!!!-ha ehhez dolgoznod kell akkor időd nem lesz rájuk, ha nem dolgozol akkor meg pénzed nem...gondold át ezt reálisabban kérlek!-ha magadhoz veszel egy kutyát az felelősséggel jár-a legtöbb felnőtt sem képes 3 kutyát ellátni megfelelően-hacsak nem milliomos és semmi más dolga nincs

...ja és a helyi ebteartási rendeletet ismered?-a legtöbb helyen ugyanis nem tarthatsz kettőnél több kutyát!!!

bocs de ezek fontosabb kérdések minthogy ki tudod-e hisztizni anyunál amit akarsz!

2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 xnorkax ***** válasza:
Ha az anyakutyánál minden rendben van, akkor maradjon még vele legalább egy hónapot, mivel azt mondtad 4 hét körüli. Viszont ezt a győzködés dolgot én nem igazán támogatom.. Három kutya rengeteg pénzt, időt, törődést igényel. Főleg, ha a három közül egy egy kölyök. A te kutyáid elfogadnák? Ivartalanítva vannak? A kicsit is ivartalanítanád?
2011. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Hát de ahol most van onnan elvinné a srác ahogy csak lehet:(

És a staff elfogadta a csivit is a csivi kis ideges de elfogadná szerintem bajuk nem lenne egymással:)

ők nincsenek még ivartalanítva (nem szaporítjuk őket!!)

De a kicsit minden képen ivartalanítatnám :)

2011. márc. 16. 19:54
 26/35 A kérdező kommentje:

Jó tudom,saját pénzből vennék mindent ezzel nem anyum nyaggatnám..

És mégis adjam oda egy olyannak aki emberre nyugodt szívvel kezet emel hátha a kutyára nem..?

Neem bennem van annyi nem merem oda adni =/

2011. márc. 16. 20:04
 27/35 anonim válasza:
Hát én nem értem,hogy hogy van mindenki ellene hogy befogadja a kutyát a kérdező:(((Ha van pénze sőt minden ami a neveléséhez kell akkor miért ne fogadhatná be??Inkább minthogy egy rossz gazdihoz kerüljön!!!Ahogy kiveszem a kérdező szavaiból biztos hogy nagyon jó gazdija lesz a kutyának!!Szerintem nem lefele kéne húzni,hanem támogatni kellene!
2011. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

ma 20:09

Köszii :)

És igen próbálok az lenni,és tényleg azért ez biztató :)

2011. márc. 16. 20:11
 29/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add az ismerősödnek, de már tul sok kutyád lenne meg ha ezt kel halgatnod hogy mer mér engedték meg neked(mert vmi rosszat csinál mondjuk a kutya.)Meg hogy a te felelőssége d és nehogy ne szeressék a szüleid... Szerintem tedd fel netre hirdetésbe és biztos kelleni fog valakinek. Amugy meg ezt nem lehet mert majd megint meg tetszik valamilyen kutya meg megint meg meginz megszeretsz egyetés nem lehet annyit megtartani...
2011. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Igen,tudom ezt.De anyum megszereti ha ide kerül láttam rajta megsajnálta mikor a kezemben elaludt.. Nevelőapám pedig alkalmazkodik max ennyi :)

És próbálok neki gazdit keresni de most senkinek nem kell :(

De nem lenne ez,hisz tényleg nem vagyok "állatgyűjtő"..

Tudom,h az már az állatoknak lenne a kára és így tényleg nem merem ott hagyni mert nem 1x mondták,h kutya tűnt el :(

2011. márc. 18. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!