Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan volt a 9 mentett biewer?

Honnan volt a 9 mentett biewer?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki, hogy a minimenhelyesek honnan, melyik megyéből, esetleg városból mentették 2009-ben a 9 biewer yorki kutyust? (nem szeretném szaporítók pénztárcáját gyarapítani)
2011. márc. 17. 12:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el és nézd meg a kutyust és a környezetért!Ha tiszta helyen van és minden oltása megvan akkor nyugodtan vedd meg!nem hinném hogy 250eft valós értéke lenne ennek a fajtának pontosan azért mert yorki van annyi mint égen a csillag.Tudom hogy a biewer másabb mint a "rendes" yorki dehát mégis csak yorki akárhogyan is nézzük!Úgyhogy hajrá:) ja és én gondolok egy tenyésztőre hogy kiről beszélhetsz és ő nem szaporító.
2011. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Okay, köszi, valóban az lesz a legjobb, ha személyesen elmegyek és megnézem a körülményeket. Találtam egy oldalt - olcsokutya.hu - és ott tök jó hasznos tanácsokat adnak hogy lehet megkülönböztetni a tenyésztőt a szaporítótol. köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :-)
2011. márc. 17. 21:31
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha ezekről a kutyákról beszélünk, akkor vegyél légyszi szemüveget:

[link]

1 kép van, de ha még annak alapján is összehasonlítod a fajta leírásával... Khmm... Ez egy IGGGEEENNNCCCCSSSAAAAKKK szaporító és még annak is nagyon gyenge.

Ha mégse ezek, akkor bocsi, nem szóltam.

2011. márc. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
/ Ha még így sem vennéd észre azért leírom, hogy a hirdetésben felül tk-snak írják, de lentebb látható, hogy csak a szüleik azok, de abban is kételkedek.../
2011. márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Itt csak ez az egy kép van, de a kutyakölykök.com -on web-címüket is megadják: [link]

És pont erről beszéltem, hogy a honlapjuk nagyon komoly, az ár viszont szaporítói ár. Ezért vagyok zavarban...

2011. márc. 18. 15:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Még honlapjuk sincs, legalábbis én nem találtam. Csak hirdetgetnek össze- vissza, 100% hogy se kennelnév, se semmi. Még a szülők TK- ét is kétségbe vonom! De egyébként aranyosak, sajnálom, hogy ilyen kutyagyárosoké! Vehetsz innen kutyut, de leírtam, hogy alapjáraton milyen betegségei vannak a yorkinak egy másik kérdésnél, eléggé kockázatos, hogy beüt közölük valami.
2011. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A linked alapján én másra gondoltam.Valóban ismert tenyésztőre,őket nem ismerem de szerintem menj el ahogy tanácsoltam már korábban és nézz körül.
2011. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A kutyakolykok.com-on a 40.000ft ár alatt van pirossal, hogy Web. Na, arra ha rákattintasz kiadja! Tök jó szerintem és nagyon meggyőző!
2011. márc. 20. 11:36
 19/20 A kérdező kommentje:
Egész pontosan ez van ott, erre kell rákattintai: Weblap
2011. márc. 20. 11:37
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem van biewer yorkim..magyar tenyészetből,német törzskönyves kislány...280ezer forintért ....én nem vettem 40ezerért pedig találtam szaporítót....hát kicsinek nagyon tündériek voltak,de a nagyokat érdemes megnézni,hogy milyenek a szülők.....olcsó húsnak híg a leve...
2011. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!