Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit és biewer Yorkit...

Yorkit és biewer Yorkit "lehet" pároztatni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk séta közben és b.Y. gazdájával,és beszéltük,hogy mi lenne ha...
2011. szept. 24. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag lehet, csak nem szabad! Kár lenne keverékeket gyártani!
2011. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporíts. Értesz hozzá? Megfelelőkorúak? Megvannak a kutyáknak a kötelező orvosi szűrései? Tudod,hogy genetikailag hogyan passzolnak egymáshoz? Tudod,hogy egyááltalán tenyésztésre alkalmasak-e?....stb

Hagd az olyanokra aki kértenek hozzá.

2011. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet
2011. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudom az említett kérdésekre a választ.Nekem van egy yorkim,és szoktunk sétálni egy b.yorkival.A gazdájával beszéltük,hogy mi lenne,ha... De itt el is akadt a kérdés.Gondoltam megkérdezem itt,hogy egyáltalán gondoljuk-e tovább.
2011. szept. 24. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már látod, hogy ez azért nem olyan egyszerű, hogy séta közben kitaláljátok.
2011. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehetni lehet. De egy baj van. A kiskutyák keverékek lesznek. De ha te nem akarod pénzért eladni őket vagy max egy oltás áráért ha be oltatod őket akkor nincsen vele semmi gond!
2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy lesznek keverékek, ne irj már hülyeséget. Németországban ugyanugy le lehet törzskönyveztetni őket.
2011. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hazi78 ***** válasza:
Kedves útólsó felhívnám a figyelmed hogy nem Németországban vagyunk....Kedves kérdező biológiailag lehet de kérlek ne szaporíts feleslegesen
2012. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem Németországban vagyunk, de miután a biewer yorki nem egy államilag elismert fajta, igy FCI papirokkal sem rendelkezik. nekik is csak külföldi törzskönyveik vannak. igy ha mindkét kiskutya törzskönyves, rendelkeznek mentes igazolásokkal, akkor az alom minden további nélkül letörzskönyveztethető, de itthon nem, csak külföldön. és nem keverékek.
2012. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hazi78 ***** válasza:
Igen ezt én is tudom nem is mondtam hogy keverékek lennének csak azt próbáltam elég rosszul megfogalmazni hogy nincs sok ember aki pár kutya tk-ja miatt képes lenne kimenni külföldre. (megjegyzem ez azért elég szomorú de ez van. nem tudom lehet félre érthető ezt nem a kérdezőre értettem hanem pl. szomszédomra igaz neki csak egy kutyája van de ez most lényegtelen. lehet így is zavaros akkor bocsánatot kérek de táborban voltam izé mizé és elég keveset aludtam mostanában)
2012. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!