Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartanátok puli kutyát lakásba?

Tartanátok puli kutyát lakásba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:30
1 2
 1/11 xnorkax ***** válasza:
67%
Ha a lakók tolerálják, hogy igen sokat ugat és rengeteget tudok vele foglalkozni, akkor talán. :) A bundáját is könnyebb így ápolnod, mivel nem szed vele össze semmit, maximum kint a sétán. Bár a puli nem egy lakáskutya, szeret járkálni a területén és mint mondtam sokat ugat.
2011. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 a_maestro_főnök ***** válasza:
36%
ha tartasz birkákat is, amiket terelgethet, csak rajta
2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, mert ezt a fajtát nagyon nehéz tisztán tartani. Naponta mégsem lehet fürdetni. Óriási a mozgásigénye; igazi házőrző és gazdaféltő kutyus.
2011. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szomszédnak puli kutyája van, hát mit ne mondjak.. nyílik a folyosóajtó már ugat, felugrál mindenkire.. nem éppen a legjobb választás lakásba szerintem.
2011. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Én semmilyen kutyát nem tartanék lakásban.
2011. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem, bár imádom a pulikat. egyszer vettünk egy kölyökpulit,lakásban volt, de kimehetett a társasház közös udvarára.hát, kő kövön nem maradt héha, ha rájött,

hogy ő szabadnak született.

aztán apró fogaival csípkedte a lábunkat, ami bennünket nem is zavart volna, de az udvaron játszó kisgyerekek lábát is megcsípte.

be kellett látnunk, hogy nem odavaló, és eljándékoztuk /fájó szívvel/ vidéki családi házba,ahol kedvére rohangálhatott.

2011. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem!!!Nem!! Sőt, büntettnék érte!! Egy pulinak ez már állatkínzás lenne.Gondolj csak bele ha Téged egésznap a WC-be tartanának és ha kimentek a nyakadon egy szíj lenne!Olvass csak utána h a pulikutyának mi a természetes igénye.Persze ha játékkutya akkor vele is aludhatsz!
2011. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha a MEGFELELŐ mozgás biztositva van. Egy pásztorkutyának a gazda a mindene, mindig vele akar lenni.

Kedves okos többieknek meg mondanám, hogy nem a puli ugatós, ugrálós hanem a rosszul nevelt kutya!

2011. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy panelpulit. Rendesen van sétáltatva, ha jól tudom teljesen jól viselkedik otthon.
2011. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IGCM ***** válasza:

Persze!!!Ismerősömnek pulija van nekem pedig pumim!Egyikünk kutyája sem ugat!!Csírájában kell elfolytani az ugatást amint megszólal tiltani kell a bokaharapdálással úgyanez a helyzet.És persze sok mozgásra van szükségük,de labdázással jól lemozgathatóak!Azon kívűl kutyasulit is nagyon élvezik,engedelmesség,klikkerezés.Ez szellemileg is lefárasztja őket :D

A tisztaságról meg annyit,hogy aki bírja a szagogat az nem nyírja le aki meg ne mannyira az rövidre nyílja a puliját,ennyi :D

Fűrdetni is lehet olyan 2-3 havonta de az kb egy 5 órás munka szokott lenni XD

2011. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!