Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya Fajtiszta?

Ez a kutya Fajtiszta?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi:)


2011. márc. 18. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Maximum fajtatiszta lehet egy kutya. És ez nem az, egy fajtatiszta labradort nem kínálnak 12 rugóért.
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de hogy el szaladt az év hogy már 2011-es születésű Novemberi labradorokat árulnak... Amúgy az furi nekem hogy csak profilból mutatják, oldalról alig.
2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

A fejem elég keskenynek tűnik nekem ahhoz, hogy fajtatiszta legyen.

Na meg 12 ezerért.....

2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem nem mondanám annak. Eleve hasonlítsd össze ezeket a kis gombóckákat azzal a kutyussal: [link]

Születés éve: 2011-es

Születés hónapja: novemberi

Az meg mégis hogyan???? 2011. márciust írunk.

Az én labim nem volt fajta tiszta, de még ő is zömökebb volt annál az expressz-esnél.

2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
12%

Miért ne lehetne fajtatiszta.

Az árából nem lehet arra következtetni.

Egyszer én is adtam el egy fajtatiszta Német kölyköt tk-val együtt. 10-ezerért. Nem volt időm kivárni míg jelentkezett egy normális vevő. A szuka tulajdonos nem volt hajlandó kifizetni a fedeztetési árat, ezért egy kölyköt hoztam el.

Majdnem a nyakamon maradt a kiskutya.


A szukás felrúgta a megállapodásunkat.

Sőt mi több 6-hetesen hozatta el velem a kölyköt. Mondta ha nem viszem el akkor kidobja az utcára.

A kutyád fajtatisztának néz ki.

Kérdezz rá van e tk-ja.

2011. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem, nm lenne ilyen olcsó, és szerintem nem is így néz ki egy fajtiszta labrador
2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 zsuzsabazsa ***** válasza:

Még csere is érdekli.

De mire?

Lehet, hogy kapta ajándékba.

2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
A labradorok olcsóbbak, mint a goldenek. Szerintem labradornak elmegy. Viszont kb. 2 oltáson kellene túl lennie, ami azért még behozható. Szerintem szép kutya lesz belőle, bár nem túl nagy termetű. Ezeknek elég jó a szőre, bár világos, de majdnem öntisztuló.
2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen fajtiszta, mint minden kutya. Arra viszont, hogy nem fajtatiszta a nyakam teszem. Nem is nagyon hasonlít.

[link]

Ha az expresszes hirdetésen a képeken a kutyának kicsit hosszabb szőre lenne, majdnem olyan lenne, mint amilyen az én spanim volt kicsi korában.

2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Tuti, hogy nem fajtatiszta, és nem az ára miatt. Aki ismeri a fajtát, ránézésre meg tudja állapíni, hogy keverék.
2011. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!