Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szukak szoktak menstrualni?

A szukak szoktak menstrualni?

Figyelt kérdés
A mult nap lattam a nosteny kutyamat hogy verzett, a nemi szerven.....azt hittem eloszor hogy megutotte magat vagy osszeverekedett, de miutan elgondoldolkoztam rajottem h lehetseges h menstrual? nem vagyok biztos benne, hogy a kutyaknal szokott e ilyen lenni, a macskaknal szokott?
2011. márc. 18. 20:32
1 2
 1/17 IGCM ***** válasza:

o.o

OMG..

bocs...nem tudok mit írni..sokkot kaptam

2011. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

ohhh Istenem.... erre nem tudok mit mondani..itt egy link olvasd el...most kezelem magam a sokkból

[link]

2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is sokkos állapotban vagyok, de essünk túl a felvilágosító órán...

A szuka kutyák általában évente 2 alkalommal tüzelnek. Ez azzal jár, hogy véreznek, és ilyenkor képesek vemhesülni, ha kan kutyával "találkoznak" (remélem ezt a találkozást érted)


Gondolom fiatal vagy még, ha idáig erről nem tudtál.

2011. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
úristen!!! minek van neked kutyád ha még ezt se tudod? szerinted náluk hogy működik? ők is emlősök, ugyanolyanok mint az ember csak egy kicsit butábbak!!!
2011. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Hirdesd meg a kutyádat eladásra, az árán vegyél egy nagy plüsskutyát.

Bocsánat, de nagyon dühös lettem !

2011. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Miert vagytok ezen ennyire kiakadva..? Nekem pl orvosi diplomam van, es nem tudtam. Bar kutyam sincs, ez teny.
2011. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most kell vigyáznod a kutyádra még 2 hétig legalább, hogy idegen kan ne kerüljön a közelébe. A macskák is ivarzanak, de ők másként. Ott nincs látható vérzés.
2011. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
egyebkent a szuka kutyam ezelott 4 honapja szult 4 kiskutyat, es lehet hogy most megint jon ez az idoszak a tuzelssel, es valamelyik kutyaval tuzelt es azert verzett?
2011. márc. 18. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:
a kutyák igen, a macskák nem ;)
2011. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 IGCM ***** válasza:
54%
GAME OVER ......
2011. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!