Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott a ti kutyátok is...

Szokott a ti kutyátok is "műmorogni"?

Figyelt kérdés

Olyan vicces mikor izgatott, pl. készülünk sétához, vagy hazajövök és örül, jön oda hozzánk és hangosan morog hozzá.


Ez vajon mit jelenthet?

Gondolom az izgatottságának ad hangot vele igaz?

Semmi köze az agresszióhoz, ez teljesen más morgás.


2011. márc. 18. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Így igaz. A laza testtartással együtt járó morgás jelzi, hogy semmi köze az agresszióhoz. A mienk simogatás közben is szokott "műmorogni."
2011. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan nyögős-morgás nem? :D Az enyémek is szokták, ha látják, hogy indulunk sétálni, már elkészülök, de még iszok, vagy valami, és már ott topognak az ajtó előtt. Vagy a, ha kocsival megyünk, a kocsi előtt.
2011. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 IGCM ***** válasza:
enyiméim is szokták :D
2011. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is szokott morogni. Pl. amikor megkérdezem tőle hallkan, hogy szereted a kekszet? Hogyha hallkan kérdezem akkor morog, vagy nagyon hallkan mondja, hogy va.

Ha normál hangerővel kérdezem akkor rendesen ugat egyet. :-D

2011. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém énekel, ha közlöm vele hogy megyünk sétálni, mellé még pattog is, és ásítás közben is furcsa hangokat ad ki, szerintem akkor is "énekel":D
2011. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyögős-morgás!

Ez találó!

Olyan aranyos ilyenkor én imádom mikor csinálja, próbálom is tanítani rá, hörgök neki és ő visszahörög :DD

2011. márc. 18. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet neked cuki meg vicces csak éppen a kutyádnak nem...az ilyen fajta izgatottságot nem érdemes megerősíteni benne-ennek semmi köze az örömhöz!
2011. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Márpedig van köze az örömhöz, hisz nekem van kutyám, én ismerem.
2011. márc. 18. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyém tacsi toporog és morgolódik, amikor készítem a kajáját, ösztökél, hogy adjam már-adjam már. :)
2011. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xnorkax ***** válasza:
Nekem akkor szokott, mikor hazajövök és örül nekem. xD Bár olyankor csomóféle hangot kiad... Jaa, meg mikor játszunk. :)
2011. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!