Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan utálják a kis ölebeket...

Sokan utálják a kis ölebeket a tacskót meg közben nem?

Figyelt kérdés

Sok embert hallok, hogy gyűlölik a kis szoba cirkálókat, yorkie, westie, meg anyám kínja, és mennek, ugatnak, mint a veszett kutya, és oda kapnak az emberhez, és támadnak.

De, a tacskókat azt imádják sokan, akik utálják a kis ölebeket.

Miért? A tacskó miért lenne más?


2011. márc. 19. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tacskó nem öleb!
2011. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de úgy mondják, hogy "utálom a kistestű kutyákat, ugrálnak, ugatnak, idegesítőek... De, a tacskót azt nem!"
2011. márc. 19. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tacskó vadászkutya... Nem? Bocsi, nem értek a kuytákhoz, csak ide tévedt a szemem a kérdéshez :D
2011. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a tacskó nem öleb. a fentieket se azért utáljuk, mert "kis termetűek".
2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen a tacskó az vadászkutya.(Tacskóm van;) )De szerintem a tacskó nem annyira forróvérű mint az ölebek,annyira nem értek az ölebekhez.
2011. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

mert a tacsi olyan mint a suzuki.

hiába kicsi, ronda és használhatatlan érthetetlen okok miatt mégis mindenkinek az kell. én se tudom miért. mondjuk én nem is tarthatnék tacsit mert a bullterrier és a pitbull sipolós csirkének néznék és mire észrevenném a tacsi már kutyaszar :)

2011. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem mondanám,hogy a tacskó ronda és használhatatlan.Nagyon értelmes kutya és gyorsan tanul.
2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vadászkutyák a tacskók. De amúgy Ők is tudnak idegbetegek lenni, mert sok embernek van kertes házban és nem szocializálják. Engem nem egy tacskó támadt meg. Ettől függetlenül nagyon szeretem a tacsikat. Mert okosak, viccesek és szerintem szépek. De a többi ölebbel sincs semmi bajom, mert például a yorkit is vadászkutyának tenyésztették. Ha normálisan nevelik és szocializálják és akkor semmi baj nincsen. Én pincsimmel sincs semmi gond, pedig sok idegbeteg pincsit ismerek ám.
2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy tacskó egy nagy kutya kis testben.

Viselkedésben teljesen olyan, mint a nagy testű társai.

2011. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xnorkax ***** válasza:
93%

A tacskó nem szobakutya, nem társasági kutya, mint a felsoroltak, hanem vadászkutya. :) Sokan nagyra tartják őket és én is közéjük tartozom. Hihetetlen amilyen öntudatosak és viccesek. :) Volt régen egy tacsi keverékünk... Mindig megnevettetett minket. ^^

Egyébként nekem a yorkiekkal és a többivel semmi bajom sincs, ha kutyaként kezeli őket a gazdájuk. De sokan őket valami külön állatfajként kezelik. :S

2011. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!