Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A minőségi drága tápok nem...

A minőségi drága tápok nem tehetnek rosszat egy kutyának ugye?

Figyelt kérdés

Szomszédom fel van háborodva, mikor meglátja a tápoknak az árait, hogy 15-20 ezer forintos 10 kilós, stb.

Ő mindig is mondja, hogy Ő maradékkal eteti a kutyáját, és egészséges, jó kutya.

Én mondtam neki, hogy olvassa el, hogy milyen dolgok vannak a tápban. Azt mondta erre, hogy az még semmit sem jelent!

De, csak nem árulnának ilyen drágán valami vacakot nem?


2011. márc. 20. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de had tudjam már mit beszélek... a magas fehérje illetve zsír tartalom extrém növekedést eredményezhet ami csonthártya gyulladáshoz vezet illetve más vázrendszeri betegségekhez. Az Acan pont az a táp amit ha spec ortopéd állatorvostól kérdezel nem fog ajánlani.

Én pl soha nem adok kölyöktápot azon az alapon, hogy miért kéne emelt fehérje, zsír stb tartalmú táp ha a farkaskölyök is ugyanazt eszi mint az anyja..még soha nem is volt probléma a kutyáimmal pedig nem egy alom került már ki a kezem alól. míg olyan kölyök amit tőlem vittek el és Acanát kapott mert a gazdi jót akart neki csonthártya gyulladásos lett és kezelgetni kellett.

2011. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!