Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy elvileg yorkit de...

Vettem egy elvileg yorkit de mint kiderült egyáltalán nem yorki elvileg palotapincsikeverék a lényeg hogy most 7hetes és játék közbe nagyon morog erősen harap és ugat Ez baj enyi idősen? Volt már kutyám de ezt nem csinálta. Eről hogyan szoktasam le?

Figyelt kérdés
Jah és a szobatisztaság . Pelusra próbálom már másfél hete szoktatni de nem megy egyszerűen nem akar arra piszkítani. Túl kicsi még hozzá? Vagy mi lehet a probléma?
2011. márc. 20. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha ennyire durva, akkor próbáljátok ki azt, hogyha megharap, akkor visíts vagy kiabálj fel.A kiskutyák is így szokták, mikor játszanak.Ezzel tudatosul benne, hogy ezzel fájdalmat okoz.Ha ilyen idősen már morog, akkor majd ha megvan minden oltása irány a kutya iskola.Ha ez a trükk nem válik be, akkor le is nyomhatjátok a földre.Így kialakul benne, hogy nem Ő a vezér.
2011. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!