Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albertirsán sintér? Ha van,...

Albertirsán sintér? Ha van, elérhetősége?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű az hogy miért tettem fel a kérdést... Ezt valahogy nem részletezném... Szerintem elég annyi, hogy egy nagytestű, vaskos, fekete kutyáról van szó. Most már kezd irritálni, hogy minden hónapban akad két három kutya, amelyiket vagy kiteszik, vagy elszökik, mert nem megfelelő a kerítés... Az olyan ne tartson állatot, mert arra felesleges, hogy félelemben tartson másokat kint, az UTCÁN!

Ha nem találok segítséget, megoldom egymagam a dolgot... Akkor viszont meg engem jelentének fel... ^^ Bírom a törvényeket... Nah mindegy. Légyszi ha tud valaki segíteni akkor azt előre is köszönöm!


2011. márc. 21. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem téged jelentenek fel mivel te intézted el ennyire ne legyél buta ja és nem kell az önbíráskodás.
2011. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Állatbarát-e vagy?

Nem a kutyát kell büntetni, hanem a gazdáját, sületlen.

2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ügyben semmit nem tehet a sintér, mert a kutyának elvileg van gazdája. Viszont ha jegyzőnél feljelented, kötelesek kimenni és ellenőrizni tartási körülményeket. Ebbe beletartozik a kerítés állapota, megvannak-e az oltásai, mennyire szocializált, tehát minden. Ha hiányosságot találnak, korlátozhatják vagy megtilthatják az állat tartását. Persze ez így leírva szép és jó, hogy a gyakorlatban hogy működik, azt nem tudom (az állapotokat ismerve sehogy...).
2011. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: már a kérdéséből látszik, hogy állatgyűlölő, ha ugyanis állatbarát lenne, egy menhely elérhetőségét keresné...

Szerencsétlen kutya nem tehet róla, hogy kidobták, több, mint valószínű, hogy ő is csak a szeretetet keresi... ha agresszív, akkor vagy éhes, vagy bántották... erről sem tehet... gáz, hogy az embereknek ilyenkor az jut eszükbe, hogy "likvidálni" kell. Nem lehetne inkább segíteni rajta?

(Nyugodtan le lehet pontozni.)

2011. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, nem az utolsónak szántam az első mondatomat, hanem a második hozzászólónak, csak közben mások is írtak.
2011. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nah persze.... :) Higgyetek amit akartok, igenis szeretem az állatokat, de amikor rám akar támadni, akkor mi a teendő? Na? A gazdáját meg nem fogom keresgélni, mert fogalmam sincs hol van. :S Itt minden egyes hónapban látsz egy új kutyát az utcán! De én vagyok az állatkínzó, igaz? Esküszöm, nem akartam bántani! Csak azért írtam hogy nyomatékot adjak neki! Befogadni nem tudom, menhely meg... Ebben esetleg nem tudnátok segíteni?? :) Irsa közelében van valahol??? Ne is haragudjatok, de tényleg elég sz*r, hogy reggel fél 7 körül mennél a suliba, és egy vicsorgó kutya állja el az utadat, ezért forduljál meg, és menj a hosszabb úton... A sintér tényleg nem lenne jó megoldás, így kétszer megfontolva... De amúgy azt bírom ebben az oldalban, hogy valaki kiír egy kérdést... És öten hatan ellene vannak, és elkezdenek bunkó stílusban válaszolgatni, holott a kutya se kíváncsi rá. :S Na mindegy... A menhelyen elgondolkodok... Am meg nyugodtan jelenthetitek a kérdésemet, mert van ezenkívül még két felhasználónevem, szóval ha kitiltanak, se értek el vele semmit. Amúgy meg én tényleg szeretem az állatokat... :S Csak félni gyűlölök tőlük! ;) Ma pl megint láttam azt a kutyát.. Csütörtök óta van kint az utcán... Ma meg csatlakozott hozzá egy krémszínű, hasonlóan nagytestű kutya. :S Nekem csak ebből van elegem. Nagyjából ennyi a válaszom. Nyugodtan lehet tovább ócsárolni, ez az oldal színvonalát jellemzi. ;)
2011. márc. 21. 20:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Am meg kit is jelentsek fel??? A kutyust? ;) Csak mert itt "gazdák" nincsenek!
2011. márc. 21. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha rád támad akkor meg is érdemled te barbár állat.
2011. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A helyi önkormányzatnál érdeklődj a sintér elérhetőségéről,minden önkormányzatnak KÖTELEZŐ,hogy gyepmesterrel szerződése legyen.

Ne hagyd lerázni magad.

2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a mi falunkba hetente járnak sintérek,de csak itt az utcánkban 2 olyan kóbor kutya van,akit hónapok óta nem tudnak elkapni sem altatólövedékkel,sem máshogy.
2011. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!