Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albertirsán sintér? Ha van,...

Albertirsán sintér? Ha van, elérhetősége?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű az hogy miért tettem fel a kérdést... Ezt valahogy nem részletezném... Szerintem elég annyi, hogy egy nagytestű, vaskos, fekete kutyáról van szó. Most már kezd irritálni, hogy minden hónapban akad két három kutya, amelyiket vagy kiteszik, vagy elszökik, mert nem megfelelő a kerítés... Az olyan ne tartson állatot, mert arra felesleges, hogy félelemben tartson másokat kint, az UTCÁN!

Ha nem találok segítséget, megoldom egymagam a dolgot... Akkor viszont meg engem jelentének fel... ^^ Bírom a törvényeket... Nah mindegy. Légyszi ha tud valaki segíteni akkor azt előre is köszönöm!


2011. márc. 21. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te látod csak másokban a hibát.

Albertirsán sok a kóbor kutya, nem is csodálom. Egyszer 200 km-t utaztunk, hogy magunkhoz vegyünk egy keverék kutyát, és amint beléptünk a telekre, ahol a kutya tartózkodott.. minimum 20 kutyafajta, kicsi ketrecek, 3-4 felnőtt kutya, sok sok kölyök.. undorító.

De kislány.. kérdezd a szüleidet, mi a teendő! ^^ Haha..

2011. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!