Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz fajtamentők elérhetőség...

Kuvasz fajtamentők elérhetősége? Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Környékünkön már hetek óta kóborol egy gazdátlan kuvasz keverék kutyus.Az emberektől többnyire tart,de a többi kutyát támadja,így jó ideje már,hogy az én kutyáimat sétálni sem merem vinni,itthon tudják csak kitombolni magukat,bár ezzel a dolog nincs megoldva.Nekem is menhelyi kuvasz keverékem van-ez a fajta ráadásul különösen közel áll a szívemhez-s ha megengedhetnénk magunknak,be is fogadnánk,két közepes-nagytestű kutya mellé viszont már nem lenne lehetőségünk egy harmadikra.A közeli menhelyet már hívtuk,de náluk teltház van,mint sajnos mindig(és mivel náluk is altatnak,sokkal jobban nem járna a kutya...)a sintért kihívni pedig megint csak nem lenne jó-gondolom én-mert akkor biztosan megpecsételődött a sorsa...Sajnáljuk,de nem tudunk kinek szólni.Kerestem a kuvasz fajtamentőket,de honlapjukon elérhetőséget nem találtam,ráadásul úgy tűnik,nem éppen egy nagyobb szervezetről,hanem egy mindössze két emberből álló kis,,csapatról"van szó.Kinek szólhatnánk?A szomszédok is,mi is teszünk ki neki ennivalót,de továbbra is fél tőlünk,s ezzel a sorsa nincs megoldva...
2011. jún. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kuvasz mentő adatbázis:



Nemzeti örökségünk a KUVASZ/rescue Fórum:

A mentők rendszeresen figyelik!

MEOE Hungária Kuvasz Klub Fajtamentés


Központi e-mail: kuvaszforum@freestart.hu

Mobil: a kuvasz fajtamentés külön fóruma:

[link]



06-70-207-4433

2011. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MEOE Hungária Kuvasz Klub Fajtamentés


Központi e-mail: kuvaszforum@freestart.hu

Mobil:

06-70-207-4433

2011. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2011. jún. 6. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még próbálkozz meg a TordasZoonál. Ők ugyan nem hivatalos kuvasz fajtamentők, de imádják ezt a fajtát és és rajtuk akkor is segítenek valahogy ha a lehetőségeik szűkösek.
2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!