Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol a frizbi tanítását mondják el\\esetleg mutatják képen?

Figyelt kérdés
Írtam már keresőbe több módon is, de semmi normálisabbat (vagyis olyat ami nekem kéne) nem találtam. Vagyis egyet találtam, de ott inkább a kelpie-ről volt szó... Nem olyanra van szükségem ami az alapokról beszél (hogy vegyük rá a kutyát, milyen frizbivel stb) hanem ami haladóbb párosoknak szól. Ilyesmi, hogy akrobatikusabb elemeket hogy tanítsam, meg ugrás közben hogy kapja el stb... Vagy esetleg ha valaki közületek frizbizik... Attól is szivesen fogadnék véleményt. Ezen kívül még érdekelne, hogy TUDOMÁSOM szerint (frizbisek mondták) a kutyát úgy indítják, mint amikor lábhoz kerül... Na most én képtelen vagyok jobb kézzel dobni (balkezes vagyok). Akkor a kutyámnak fordítva kell kerülni, vagy ez mindegy, vagy esetleg rosszul mondták nekem?
2009. febr. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, de én KUTYÁVAL akarok frizbizni, nem emberekkel... Ezen az oldalon pedig sehogy sem látom a KUTYÁKAT... :(
2009. febr. 23. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

és én hol találok olyan oldalt ahol az alapok vannak?

2009. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a hagyományőrző táborban tanultuk. Aki vezeti a tábort, ővé ez az oldal is : [link]
2009. febr. 24. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézd meg, itt kérdezhetsz - "csokipeti"-t keresd, ő a fő frisbeeguru Magyarországon, de mások is biztos szívesen segítenek ;o)


[link]

2009. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Én ismerem őket személyesen, de nem tudtam, hogy van ilyenjük is:D
2009. febr. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!