Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mit rontottam el?

Mégis mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy én azzal, hogy rászólok a kutyámra, nem azt tanitom meg neki, hogy nem szabad valamit csinálni, hanem azt hogy még véletlenül sem szabad csinálni ha a közelben vagyok? És akármennyire igyekszem, ő annál jobban kifejleszti hogy mire figyeljen.
2011. márc. 22. 00:04
 1/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
68%

Kicsit bővebben kifejtenéd?

Mit tesz amiért rá kell szólnod?

2011. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig így van. Ahhoz, hogy a távollétedben sem tegyen olyasmit, amit nem szeretnél, nagyon keményen kell fognod, és elhitetned vele, hogy akkor is látod, ha nem vagy ott. Erre jó lehet a leskelődés, vagy akár a skype is.
2011. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi durvát. Csak amit átlagos kutyák. Néha megrág valamit, néha túl sokat ugatja az utcát, vagy felszed valamit. Persze csakis ha nem vagyok ott. Azt nem értem, ha ez teljesen átlagos dolog, akkor pl mások hogy tudják úgy egyedül hagyni a kutyákat hogy nem megy fel az ágyukra vagy nem lop el valami kaját? Én nem a falkavezérséggel van baj.
2011. márc. 22. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak úgy, hogy leselkedve, vagy pedig eleve jó jellem a kutya, és nem is áll a szándékában. Nekem pl. mostanra már nagyon jól rendezett a viszonyom a kutyával, de ha nem vagyok otthon én bizony nem hagyom nyitva a hálószoba ajtót. Nem tudom, hogy hibázna-e, de nem adok esélyt, hoyg hibázzon.
2011. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nálunk a kutya soha semmit nem csinál ha én ott vagyok és valahogy sosem csinál már semmit amikor leselkedem utána..:D
2011. márc. 22. 11:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem hagyok rá esélyt, hogy hibázzon, csak ez mindig piszkál, hogy valójában nem oldottam meg a prolémát, csak eltusoltam. Meg aztán vannak néha balesetek, rosszul zárom be az ajtót, elfelejtem stb, és akkor aztán megtörténik a baj. No meg az ugatástól nem tudom elzárni.
2011. márc. 22. 11:44
 7/8 IGCM ***** válasza:

Most nem azér de kutyák és nem robotok :D

És ha ne mvagyunk otthon akkor olyanok mint a gyerekek és szeretik kiprobálni a tiltott dolgokat,ez nem azt jelenti,hogy nem tisztelnek minket!

Kicsinek ha azt mondták nem vehetsz a sütiből akkor azért is odamentél és megprobáltál elcsórni egyet mert izgalmas dolog volt :D


Ha már szétrág vagy szétszed valamit a kutya amíg nem vagyunk otthon azse falkavezérség kérdés hanem egyszerűne szeparációs stressz a kutyánál.

Az én egyik kutyám is zsokta,hogy séta alkalmáva lfelkap egy botot pedig tudja nem szabad és csak arra vár,hogy rászóljak,olyankor egyből eldobja és várja a dicséretet....amit olykor nem kap meg mert úgye dirketbe csinálja.Olyankor fel is szokott hagyni a dologgal.Nem kell mindent véresen komolyan venni.

2011. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IGCM ***** válasza:

Egyébként a fáradt kutya jó kutya x)

Egy alapos kifuttatás mielőtt elmész és aludni fog mint a bunda amíg hazaérsz.

2011. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!