Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értem, mégis hol rontottam...

Cluaran_Deilgneach kérdése:

Nem értem, mégis hol rontottam el?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt úgy döntöttem,hogy lefogyok.Mivel nagyon sok (1-1,5 kg) súlyfeleslegem volt,ezért azt találtam ki,hogy ötvözöm a legtutibb fogyókúrás módszereket.


Mindenki le akart beszélni erről,azt mondták,hogy elég lenne életmódot változtatnom (hogyisne),tehát egészségesen (fujj) étkeznem és sportolnom (boáá).


A barátomnak ezzel a háj-Himalájával is tetszettem,sőt,mindenki másnak is,de magamnak nem (mégis hogy tudtam volna elfogadni a 42,78 kg-ot a 170 cm-emhez:O),és mivel én vagyok a világ közepe,így az én véleményem a legfontosabb!Egyszerűen nem bírtam elviselni,hogy ha előrehajolok,akkor harapófogóval nagy nehezen össze tudom csippenteni a pocakomat.:(


Szóval:

A 90 napos diétára építkeztem,de mivel csak két hetem volt a strandszezonig,így gondoltam,hogy áttanulmányozom,és leredukálom az én szintemre.Aztán jól nyakon öntöttem az itt olvasott hasznos tanácsokkal.


Mivel a gyümölcsöket és a zöldségeket alapból utálom (olyan sokszínűek,hogy az már sértő az egómra nézve:(...),így ezeket SuperExtraMaxiMixiFogyiSlim Kapszulákkal helyettesítettem,ezek fehérek,tehát fehérjék,amit mindig kihangsúlyoznak,hogy milyen fontos.A reggelim minden nap 134-251 db bogyó volt,meg ittam rá 1,5-2 l almaecetet.


Gyümölcsnapokon bogyókákat rágcsáltam az összes étkezésnél (tehát napi 1x).


Proteinnapokon 2-3,5 kg fehér szalonnát(ez is szép,hófehér volt,tehát 100 % fehérje) turmixoltam össze 2-3 l tejjel,nyami-nyami.


Keményítőnapokon szintén az emberi szervezet számára esszenciális jelentőségű 5-6 l tejbe kevertem egy lehelletnyi (5436-8719 g) keményítőport.Ez a kása azért is hasznos,mert az izmaim is nőnek tőle,hiszen attól vagyok kemény.


Szénhidrátnapokon ugyanezzel a módszerrel 2-3,5 kg fehér lisztet kutyultam 2-3 l almaecetbe.


A napokat természetesen váltogattam egymás után,pedig a gyümölcsnap volt a kedvencem a zsírégető tabletták miatt,amelyekben egy dél-amerikai kúszókaktuszpálma titkos kivonata van,és azért titkos,mert a termőhelyén,a 100 m átmérőjű lakatlan szigeten az őslakosok nagyon diszkréten kezelik az ilyen varázslatos növényekkel kapcsolatos dolgokat.


Tornázni azért nem szeretek,mert a hő hatására minden kitágul,így rajtam lévő zsírréteg is,és azért álljon már meg a menet!


Viszont a két hét minden napján gondosan bekentem magam paprikakrémmel,betekertem magam csili-vili alufóliával (azért nem folpackkal,mert az már kiment a divatból),felcsatoltam a fogyiöveket,fogyisapkát,fogyisálat,fogyikesztyűt,és befeküdtem az üvegházba...a növények is milyen jól érzik ott magukat.:)


Az éjszakákat pedig fóliasátrakban töltöttem,így égettem a zsírt egész nap.


Persze mindezt a civilizációtól távol töltöttem,hogy legyen egy kis nyugalmam is,egy legyet két csapásra.


Tehát elég intenzív volt ez a két hét,gondosan betartottam a szabályokat,jövőre esetleg megpályázom majd az egészségügyi- vagy sportminiszteri pozíciókat,mert ilyen kreatív elme nem terem minden görbefával jelzett sarki bokorban.


Na ezeket a sorokat tegnap este írtam.Eddig olyan szép volt minden,ma meg mit látok a tükörben?:O ááááááááááááááááá

Biztos az öcsikém szórakozott azzal,hogy a házban lévő tükröket teleaggatta ilyen szürke bőrű,sárga szemű,kinyúlt bőrű repülőmókusokkal...érdekes...még a kiskanálban is csak azt látom...na majd beszélek vele,az új külsőm,biztos feldobja őt is,csak látnám már magamat valamelyik tükröződő felületben,de én aztán nem takarítok...á itt jön már öcsikém,na adok neki egy cuppanós puszit,mert úgy szeretem.:)...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...jaj tesókám mi a baj?:O Szegény visít,mint a fába szorult féreg,csak tudnám,mitől ijedhetett meg ennyire...na nem baj,amíg lenyugszik,nézek valami szappanoperát a tévében.:)

Kipp-kopp!Öcsi,nyisd már kiii!Kipp-kopp!Kipp-kopp!Durr!Ez meg mi?Sötétruhás,fegyveres négyajtós szekrények rontanak be a házba,ú biztos öcsi haverjai,szólok is neki,de mi ez kérem?Héééééé!Hova visznek?Mi ez a bilincs?Meg sokkoló?Meg kötél?Engedjenek el!Hova visznek?Ebbe a kocsiba nem szállok be!Hé!


Ti értitek ezt?Mit rontottam el?


Hogy lehetséges az,hogy végre valahára sikerült leadnom a fölöslegemet,erre emberek úgy tekintenek rám,mint szörnyszülöttre,hát létezik olyan ajtó,ami nem tárul ki sarkig az én szépségem láttán?:(Brühühü!:(


Segítsééég!:(Brühhhüühüühühüühhü!:(


2011. ápr. 14. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon tetszik, remélem, megvan a piszkozat, mert a sértett királykisasszonyok, akiket telibe találtál, töröltetni fogják a kérdést kb. 3 és fél másodperc múlva.
2011. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Sry de ez már kicsit beteges meg szánalom felsőfokon:S,Iet kitalálni vonatatott meg még hosszú is
2011. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy tényleg frász, amiket néha itt összehordanak, és sipítoznak, hogy milyen kövérek, miközben a bordáik is kint vannak. Annyi a buta ember, mint égen a csillag.
2011. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
ez jóó:D
2011. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Jót nevettem, és teljes mértékben igazad van! Kb ezeket lehet itt olvasni, csak kicsit fel lett nagyítva, de jó lenne ha beleolvasnának többen és felfognák hogy ezek a 90 napos diéták meg hasonlók szart sem érnek! Mozogni kell és nem ilyen idióta fogyókúrákkal szenvedni.
2011. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
fogyisapka :DDD
2011. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
ez jo volt végre nevettem.hát igen nem a kövér ember sipánkozik hogy kéne fogynia hanem a girhesek.én még nem láttam olyat hogy valaki tényleg kövér és fel rak egy képet .bezzeg a gebék sorjába dobálják fel a képeket.szinte még hús sincs rajtuk de fogyni akarnak abbol a 10kg-bol ami talán ruhástol megvan rajtuk.
2011. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Antóniaa ***** válasza:
27%
No Comment
2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is tetszett
2011. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
mivan?
2011. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!