Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszigeti kutyasuli, vagy...

Népszigeti kutyasuli, vagy Rex? Hová menjünk?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy örökbe fogadok egy 1 év körüli foxi méretű kutyust, és szeretnék vele kutyaiskolába menni? Melyiket javasoljátok?
2011. márc. 22. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, és Cerberos...bár róluk nem hallani olyan sűrűn.
2011. márc. 22. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
A Népszigetiről többször hallottam, eddig kizárólag jót.
2011. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én jártam is a Népszigetre, csak ajánlani tudom.


De a legjobb amit tehetsz, hogy mindenhova elmész kutya nélkül, és megnézel egy-egy foglalkozást, aztán eldöntöd melyik a legszimpatikusabb.


Szerintem jelen pillanatban magyarországon a leghumánusabb, illetve a leginkább a kutya kommunikációját követő módszerekkel a Népszigetesek dolgoznak, de biztosan van aki ezt is cáfolni tudja.

2011. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi a Rexbe jártunk, de nem igazán voltunk elégedettek. Igaz, sokkal olcsóbb, mint a népszigeti, de a mi kutyánkkal nem nagyon tudtak mit kezdeni. Egy 60 kilós csupa izom kutyám van és pl. az oktató nem merte lefektetni, mert félt, hogy nekiesik...


A népszigetiről sokkal több jót hallottam, de szerintem menj ki hétvégén mindkét helyszínre, nézz végig egy órát és majd eldöntöd, melyik a szimpatikusabb.

2011. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyes benyomás alapján dönts! Én is megnéztem más kutyaiskolát is, mielőtt a Tükör módszer mellett döntöttem.
2011. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IGCM ***** válasza:

Népszigeti ha teheted oda vidd.

Találkoztam pár rexes kutyussal..ktasztrófa volt.Csak az optimum kutyákkal (teljesen probléma mentes) tudnak valamit kezdeni,ha éppen tudnak.

2011. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Cerberos ezek közül a legjobb! (Meg az összes általam ismert kutyasuli közül)
2011. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Cerberost ajánlom. Azt hiszem a legjobbak abban, hogy személyre/kutyára szóló tanácsokkal lássanak el, így hamar fogsz szuper-eredményeket elérni. :-)
2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!