Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Népszigeti kutyasuli?

Milyen a Népszigeti kutyasuli?

Figyelt kérdés
A kutyámat a népszigeti kutyaiskolába szeretném vinni szocializációs tréningre. Milyen ez? Tényleg segít, hogy jól kijöjjön a többi kutyával?
2009. júl. 10. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan dicsérték, akik az ismerőseim közül oda jártak.
2009. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, csak nagyon drága.

Szocializációs tréning a cerberusban is van pl, de máshol is sokkal barátibb áron. Több menhelynél is és én inkább őket támogatnám.

A népszigeti iskola profizmusra épül extrém trükkökre. Ha kéne mennem szoci tréningre biztos nem oda vinném, ellenben dogdancing v agility nagyon tuti a népszigeten.

(Csak ismétlem: sokak számára elérhetetlen, és más kutya iskolák is nagyon jól csinálják az alap tréningeket mint a szoci, vagy engedelmességi.)

2009. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan dícsérik, és szakértők dolgoznak ott, ez biztos, de hallottam róla rosszat is. Keverék kutyával nem náluk fogsz karriert befutni, az szinte biztos, de egyébként jó suli.

A Cerbit én is tudom ajánlani, az is jó hírű sui :)

2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az agility nemrég indult újra,régen valóban nagy sikerek voltak.A DD nem elterjedt a sulin, bár vannak akik művelik, nem is rosszul. Ami a szocializációt illeti, a legfelkészültebb szakemberekkel dolgozik, jellemzője, hogy a gazdát oktatják, ami hosszú távon az egyetlen járható út. Vannak más "barátibb árú iskolák" hallgatóik közül már többen megfordultak a Népszigeten, miután az előző helyeken nem volt sikeres az oktatás. Két tanfolyamot fizetni pedig a lehető legdrágább.


A keverék kutyás válasz butaság. Nekem keverékem van, még senki nem nézett ki onnan:)), sőt az oktatók jó részének keveréke van. A bemutató csoportjában is több keverék van. Úgyhogy ezt nem értem...

2010. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!