Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csau-Csau fürdetés. Mivel és...

Csau-Csau fürdetés. Mivel és hogy?

Figyelt kérdés
van egy idősebb csau-csau-m (kaptam) de nagyon szeretem.. De mostmár meg kéne fürdetni mert... xd csak nem tudom hogy mivel és hogyan! egyszerü kutya sampon megteszi? tippeket kérnék meg hogy mire kell vigyázni, mennyi és milyen vízben..
2011. márc. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen samponnal fürdetheted,csak arra vigyázz,hogy amikor végeztél,akkor nagyon alaposan öblítsd ki a szőréből.Mivel ennek a fajtának elég tömött bundája van,elég sokáig kell szárítani a szőrét hogy rendesen megszáradjon.Egyébként,zuhannyal a legegyszerűbb a kádban,de ha nem vagy biztos magadban,vidd el kozmetikushoz.
2011. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húha nekem is csau csaum van, de én bizti nem fürdetném meg itthon :)

Mi kozmetikushoz szoktuk vinni, ott úgy csinálják, hogy először alaposan kifésülik, utána kádba teszik és baba samponnal 2X is kimossák a szőrét. Vigyázz, hogy a fülébe ne menjen víz, meg ha nem akarsz te is csuromvizes lenni, akkor fogd le ha meg akarja rázni magát. Aztán hajszárítóval nagyon alaposan megszárítják, közben kefével fésülik. Közben én szoktam tartani, mert mindig mozgolódna, aztán a végére úgy elfárad, hogy lefekszik és úgy szárítják. :)

2011. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy úgy kell mint amikor te hajat mosol, szóval nem kell vízbe állítani meg ilyesmi, csak lezuhanyoztatni a szőrét.
2011. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!:)
2011. márc. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!