Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 2 napja lett bolhaírtóz...

Kutyám 2 napja lett bolhaírtózva. Fürdetés?

Figyelt kérdés
Hello.A kutyám összeszedte valahonnan a bolhát és 2 napja lett bele cseppegtetve irtó.Az a kérdés hogy szerintetek lehet már fürdetni?Mert vettem nercolajos kutyasampont és szeretném vele alaposan átmosni az egész testét mert állítólag a bolha a vízben meghal.Szerintetek ma megfürdethetem estefele vagy várjak még egy pár napot?Válaszokat köszi!
2011. aug. 13. 15:22
 1/5 Szeretemacsokit ***** válasza:
Szerintem rá van írva a bolhaírtó dobozára.Bár én nem szeretem a csepegtetőset.
2011. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mert a cseppek hamar beszívódnak a kutya bőrébe. Ha ráteszed másnap már lehet is fürdetni. Én úgy szoktam hogy este mikor már nem simogatom akkor teszem rá a csepped és akkor reggelre beszívta a bőre és lehet simogatni. Vagyis nyugottan megfürdetheted a kutyád.
2011. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uuuu köszi a gyors válaszokat!Igazából még nem volt bolhás,és levittem a doki ismerősömhöz és nem tudom milyet rakott rá..akkor lemosdatom!köszi
2011. aug. 13. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megfürdesd! A legtöbb bolhairtó cseppet 5 napon belül nem érheti víz, mert elveszti a hatékonyságát!
2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megfürdettem szóval már mindegy :( de nagyon szép lett^^ puha és kijött belőle az összes ilyen kis fekete valami telljesen tiszta a szőre.nem bántam meg:/őis boldogabb.:)
2011. aug. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!