Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elektromos kutyakiképző...

Elektromos kutyakiképző nyakörvet hol lehet kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Van benne tapasztalatotok?
2011. márc. 22. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

*****

ha ez nem válik be és más se akkor legvégső esetben jöhet az elektromos...az elektromos nyakörv tényleg csak nagyon avatott kezekben éri el azt a hatást amit kéne...elődszőr próbáld meg agresszió nélkül a kutya alapvető ösztöneire és pozitív megerősítésre alapozni a nevelést.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi de én a kérdésben szereplő dologra vagyok kíváncsi.Egyébként olvastam.Nem egy durva dolog ez a nyakörv,kipróbáltam milyen érzés.A neve csak az ijesztő.
2011. márc. 22. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Én nem vennék olyat semmi pénzért.


Szerintem az a gazda szegénységi bizonyítványa, ha más módszerrel nem képes tanítani a kutyáját.

Nekem staffom van ami köztudottan akaratos, mégis fantasztikus kutyát varázsoltunk belőle pozitív megerősítéssel és nagy határozottsággal.


Elnézést kérek, ha megbántottalak!

2011. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg.De ha Te láttál volna már vadászkutyát megindulni egy vad után mert nem bír magával,pedig nem szabadna.Akkor nem ezt mondanád.Egyébként Neked szerintem valami téves elképzeléseid vannak erről az eszközről.Ez nem 220v:).Annyi az egész mint a telefonodon a rezgő mód.Pont ma találkoztam valakivel akinek a még fiatal kiképzetlen kutyája megindult a nyúl után.És ez nem a gazda"szegénységi bizonyitvány".Mert egyébként nagyon jól nevelt kutyái vannak.
2011. márc. 22. 21:33
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
itt nem ilyesztőségéről van szó és, hogy mennyire fáj hanem arról, hogy a kutya akarata ellen akarod őt negatív dologgal rákényszeríteni valamire holott a pozitív megerősítéssel is el lehet érni szinte mindent a kutyáknál...egyébként nem hiszem, hogy lehetne kölcsönözni...
2011. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 IGCM ***** válasza:
11%

Már ne haragudjál kérdező de neked vanank téves elképzeléseid!!Ilyen nyakörvet tilos használni,még a szakemberek is félve teszik rá kutyára!!Nem az erőssége miatt hanem a lelki sérűlés miatt amit okoz a kutyában.

Én specile nagyon kivagyok akadva hogy az összes had ne mondjam milyen vadász /tisztelet a kívételnek/,elektromos nyakörvet használ a kutyáján ahelyett hogy megnevelje!!!Arról nem is beszélve mikor egymás kutyáit lövölédözitek ki...ezt speciel vadászó ismerősöktől tudom ..-.-

Nem való se neked se a többi vadásznak kutya aki úgy bánik velük mint te....

2011. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 IGCM ***** válasza:
16%

Ja és amíg egy IPO-s kutyát meglehet rá tanítani ien brutális módszerek nélkül arra hogy vezényszóra támadjon addig egy vadászkutyát is a helybenmaradásra...-.-

Persze neked kérdező ez biztos valami szelíd dolog...ha elektromos ösztökével bökdösnénk a kutyát na az lenne már valamifél kényszer....Ha szereted a kutyádat nem raksz rá ien nyakörvet bármit is mondanak....ha meg nem tudod megnevelni ne használj kutyát vadászathoz

2011. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Ilyet nem szoktak kölcsön adni. Csak akinek van az is csak a haverjának.

Venni viszont lehet, ha jók az infóim akkor 50 ezer ft.

2011. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A helyben maradás tanitásánál is nehogy alkalmazz valami keményebb vezényszót. csak szépen kérd meg.

Egy stabil kutyát nem fog megtörni lelkileg sem az elektromos, sem a fojtó, sem a szöges. Amelyik meg megtörik, az olyan is.

Az aki látatlanban alkot véleményt a kiképzési eszközökről, meg módszerekről, egyszer menjen el és nézze meg, hogy működik.

2011. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet.
2011. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!