Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rossz, ha a kutyakiképz...

Nagyon rossz, ha a kutyakiképző nem jöhet be a házba, csak a kertbe?

Figyelt kérdés

Feltettem pár napja egy kérdést, és a válaszolókkal arra jutottunk, hogy a legjobb megoldás, ha házhoz jön egy iképző, legalább csak azért, hogy egy-két alkalom után el tudjuk vinni a kutyát a kutyaiskolába rehabilitációs programra.


Viszont a kiképző nem jöhetne be a házba, ez nagyon nagy baj? Azon túl, (ahogy az egyik válaszoló írta is) hogy nem tudja a kiképző WC-re menni, enni, inni, vagy kávézni, bármi. Nagyon ciki? Illetve így is tudna boldogulni a kutyával?


2011. máj. 31. 11:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Miért nem mehet be a házba?
2011. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem tök mindegy, hogy ciki-e. Nem feleségül akarsz hozzá menni, hanem szeretnéd ha a kutyád nevelésében segítene. Kevésbé ciki, mint nem kérni segítséget, és hagyni hogy szegény kutya továbbra is félelemben éljen.
2011. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne be pisilni? Olyan kupi van?

Azért szólj neki, hogy csak a sarki kocsmába mehet pisilni,hogy fel legyen rá készülve

2011. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Nem láttam a korábbi kérdésed sajna. Nem értem, miért nem mehet be a házba a kiképző?

Amúgy annyira rossz állapotban van a kutyu, hogy otthon kell elkezdeni a rehabot, hogy el tudd vinni suliba?

2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Az oké,ha a kutyával nem mehet be, de a mosdót se használhatja?

Nekem minimum lenne,hogy behívom,megkínálom valamivel, mesélek a kutyámról.

HOgy gondolod,hogy te bent főzöl,ő meg kint kutyázik?

Én nem hiszem,hogy ez így jó. Biztos belemegy, de szerintem nagyon gáz,hogyha pisilnie kell, akkor vagy elmegy tényleg a sarki kocsmába, vagy visszatartja.

Ezt én nem értem.

2011. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Ez az előző kérdésem, akinek van kedve, olvassa el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1841804-nem-t..



A házba nem jöhet be, ennyi, az mindegy is, hogy miért, ha egyszer nem jöhet be. És az volt a kérdés, hogy ezt mennyire tudja majd tolerálni a kiképző.

2011. máj. 31. 12:04
 7/44 anonim ***** válasza:
hát, furcsa. nagyon furcsa. de ha eleget fizetsz neki...
2011. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Én biztos bunkónak tartanám az illetőt egy ilyen helyzetben... Nem bántásból, de tényleg
2011. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk érted ez elég elcseszett szituáció így! Mi van, ha elesik mert fellöki a kutyád, vagy ne adj isten odakap neki a kutya. nem tudja megmosni a sebét?
2011. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
na igen. kutyázás után mondjuk pl. kezet szeretne mosni, mielőtt hazamegy...
2011. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!