Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülvágás Budapesten? Hol, Mennyi?

Fülvágás Budapesten? Hol, Mennyi?

Figyelt kérdés
tud valaki Budapesten olyan állatorvost aki cdinál fül kupírozást? Ha tud valaki árat az is érdekelne. egy staffordshire terrierről van szó.
2011. márc. 23. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A fülvágás legjobb tudomásom szerint tiltott az országban.
2011. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem tiltott!

például kiállításokra is csak vágott fülű kstaffordokat neveznek.

2011. márc. 23. 14:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megint megjelentek ezek a nyomorékok akik osszák az észt aszt azt se tudja hogy mi van.A FÜLVÁGÁS NINCS TILTVA!Gyönyörű lesz a stafi vágott füllel nekem is azok tetszenek.
2011. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekünk fülenként 2500at kért de ugy h házhoz jött
2011. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elég olcsó ismerős dobija 25 volt.
2011. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tetris ***** válasza:
0%

Pedig be van már tiltva a fül és farokvágás is. Úgy tudom, hogy az Európai Unió teljes területére ez vonatkozik. Persze akad olyan állatorvos, aki jó pénzért kupírozza a kutya fülét.

De azért kíváncsi lennék, hogy a gazda vajon a saját fülét is átszabatná?

2011. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már ne okoskodj!Van egy lista ahol le van írva hogy mely kutyák fülét lehet vágni és a stafi,dob mind bele tartozik.Még egyszer megismétlem mert van aki nem értette meg:A FÜLVÁGÁS NINCS BETILTVA!
2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja és örülnék hogyha nem basznátok szét minden fórumot.Nem az volt a kérdés hogy mit gondolsz mer az le van szarva senkit nem érdekel főleg nem a kérdezőt de majd biztos ő is fog figyelmeztetni titeket.És hogy mér védem annyira?Mert nekem is ilyen csicskák baszták szét a kérdésemet.Fogadd el hogy senkit nem érdekel és nem kell 50x leírni.Köszönöm!

Kérdező:Én kérek bocsánatot a sok nyomi miatt.

2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tetris ***** válasza:
0%

Utánananéztem, és tényleg nincs tiltva a staffordshireknél a fülvágás nálunk, csak Európa kulturáltabb felén az.

Remélem jó sok pénzedbe lesz ez a felesleges csonkítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


és most lehet anyázni!

2011. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Háh én nem anyázok hanem kiröhöglek.:D
2011. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!