Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülvágás Budapesten? Hol, Mennyi?

Fülvágás Budapesten? Hol, Mennyi?

Figyelt kérdés
tud valaki Budapesten olyan állatorvost aki cdinál fül kupírozást? Ha tud valaki árat az is érdekelne. egy staffordshire terrierről van szó.
2011. márc. 23. 13:32
1 2
 11/16 Tyler913 ***** válasza:
100%

tetris,nem mi (fulvago part) kezdtuk,te kontarkodtal egy olyan kerdeshez,ami teged nem erint,te szoltal be,te "anyaztal".

En inkabb kulturalt leszek.A fulvagas izles kerdese,en ugy gondolom,hogy bizonyos fajtak (pl. dobi,amstaff) vagott fullel igazan szepek.Lehet mondani,hogy ez csonkolas,de akkor ennyi erovel az ivartalanitas is az.Pedig kockazatmentes,a kutyanak nem okoz tul nagy kellemetlenseget,es kesobb sem hatraltatja semmiben.

Ezek szerint a kislanyok fulet kifurato,vagy a kisfiukat korulmetelteto szulok is kulturalatlan barbarok?


Es ha mar a miert kerulne szoba: igen,azert vagatjuk a kutyank fulet,mert ugy tartjuk szepnek.Tobbek kozott azert valasztunk egy adott fajtat,mert annak a kulseje (is) tetszik,es az adott kulso kialakitasahoz kell a kupirozas.Es ne gyere nekem a "termeszetesseggel",mivel a ma elo osszes fajta mestersegesen lett kialakitva,az esetek nagy reszeben esztetikai szempontok alapjan.


Ha olyan marha nagy allatvedo vagy,akkor ne itt jatszd az eszedet,hanem foglalkozz inkabb az olyan ugyekkel,ahol tenyleg allatok szenvednek es nelkuloznek,es ne a mi egeszseges,kurta fulu,boldog kutyainkkal torodj.

2011. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kösz hogy kiálltál a fülvágás mellett, és igen ha én olyan fajta kutya lennék aminek jól áll én is vágatnám a fülem mert semmi hátránnyal nem jár és ettől még nem kultúrálatlan barbár ország az ahol engedélyezik. és ha kérhetném akkor a kérdésre válaszoljatok de csak ha tudtok. kösz!
2011. márc. 23. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
ha törzskönyves a kutya akkor elvileg minden doki levágja...nálunk a farokvágásnál semmi gond nem volt pedig tényleg szuper és híres rendelőben járok, a doki megkérte azért mutassam meg a TK-t bár ismer évek óta de azt mondta nem akar belőle problémát...de ennyi
2011. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves második, ne nevezd okoskodónak azt, aki azt mondja, hogy "legjobb tudomásom szerint". Ez nem tényközlés, csak vélemény, erre van ez az oldal. Aki szakembereket akar, az keressen szakembereket, vannak erre megfelelő oldalak is a neten.
2011. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

és ha én itt is megkérdezem akkor mi a f@sz van?

te is csak okoskodni tudsz, ha meg nem tudsz a rohadt kérdésre válaszolni akkor ha kérhetlek ne írogass! ez nem forum!

2011. márc. 23. 22:46
 16/16 Tyler913 ***** válasza:

Amugy a kerdesre valaszolva: nem vagyok pesti,ugyhogy nem tudok konkret dokit,de szerintem kerdezd meg a tenyesztot,akitol vetted,hogy o hol vagat,es akkor o ajanl konkret cimet.

Nalunk is a tenyeszto intezi majd a vagast.

2011. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!