Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor nő a törpe német spicc...

Csiivii kérdése:

Mikor nő a törpe német spicc szőre hosszúra? És baj ha rárakom a hámot és összepisili magát és sír?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos és még nincs meg az összes oltása de ráraktam a hámot és sírt!Meg nem nő még a szőre.
2011. márc. 24. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismeri már a hámot? Nem tart valamiért tőle, vagy esetleg pont tudja, hogy séta jár hozzá és menni akar? Legalábbis az én kutyám mindig is szabadon volt az udvaron (már nem él sajnos). Viszont mikor rátettem a pórázt, és nem indultunk rögtön sétálni ott sírt és föl alá futkosott örömében. Az, hogy ekkor összepisili magát az öröm stresszétől is lehet, főleg, hogy még kölyök és nem tudja kontrolálni.

A szőréhez nem tudok hozzászólni, mert ilyen szinten már nem ismerem ezt a fajtát. De azért a másik két témában remélem segítettem valamit.

2011. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Add rá evés előtt.

Kölyök szőre van még. Ezt is le fogja váltani nemsokára. A fajta ismerete nem egy hátrány az embernek. Van a neten a fajtádról honlap, fórum, stb. Keress......

2011. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én törpe spiccem lassan fél éves. Én nyakörvet adtam rá, de különösebben nincs elragadtatva a sétától. Szerintem a spiccek ilyen félősek. Pl.: Múltkor mentünk busszal állatorvoshoz, és a buszmegállófele találkoztunk joystick-os kerekesszékkel. Ettől annyira megijedt, hogy a lábam mellett elbújt. A kocsiktól, és a motortól is nagyon fél.

Egyébként, kb 1-2 vedlés után szép hosszú szőre lesz.

2011. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!