Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja a kutyámnak?

Nem lesz baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám egyéves fiú kutya és tüzel a közebe egy másik kutya az enyém meg szedte szét a kerítést és elszökött már 4.-szer mindig megkötöttem kész lett a kerítés és elengedtem de most már nem lehet mert nagy testű és a szopmszédok is kivannak tőle nem merem megkockáztatni, hogy elengednem de nagy a mozgásigénye sétálni nem tudom vinni mert rossz kutya még nevelés alatt van és sétálni nem tud csak olyan helyen ahol nincs másik kutya! Nem lesz baja a láncon és nem fog megbolondulni? Fogunk megoldást találni vagy elzárjuk vagy valami de addig nem lesz baja a láncon?
2011. márc. 24. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki olyan futtatót, hogy felül drót van, és egy karikába belefűzve a lánc. Igy majd tud futkosni is olyan távolságban, amilyen hosszú a drót.
2011. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideig nem lesz.Max egy hét.Ha tovább,akkor viszont javára semmiképp se válik,főleg ha sétálni se viszed.Vidd el kutyaiskolába,egy két alkalom után már ki tudod vinni sétálni is.
2011. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom mert 12 éves vagyok majd apukám és igen ez nekünk is tervbe van ezt fogjuk csinálni!
2011. márc. 24. 16:09
 4/21 A kérdező kommentje:
ha egy hónapot viszem kutyasuliba akkor az már sokat fog segíteni?
2011. márc. 24. 16:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap iskola szinte semmi. Járjál addig, míg kezelhető nem lesz a kutyád. Édesapádnak mondd meg, ivartalanítsátok az ebet, akkor nem fog törődni a szukákkal.
2011. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hónap arra elég,hogy a gazda megtanulja az alapokat,amit a sétákon lehet tovább gyakorolni.Ne vedd el a kedvét.Ha elmennek,és a szülőknek van rá pénze,tetszeni fog nekik,úgyis tovább marad.Ha meg nincs rá keret,akkor nagyon figyelj abban az egy hónapban,mit hogyan kell csinálni,és gyakorolj vele sokat,először az udvarban,majd az utcán is.Sok sikert.
2011. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát ez is egy megoldás az ivartalanítás már erre is gondoltunk!
2011. márc. 24. 16:24
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem az állatokat és ha tudnám az alapokat akkor tudnám tanítani! A kutyasuli ami abba a városba van ahol lakok az nem olyan vészes havonta 5500ft! Pár hónapot el tudnám hordani!
2011. márc. 24. 16:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Remek!

Hidd el, jó kis társaságot fogsz találni.Ahol a kutya a fontos, közös a hobby, megnyílnak az emberek.

Bátran kérdezz majd, bármi is jut az eszedbe.

2011. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Végleges megoldás kizárólag az ivartalanítás.

A legfegyelmezettebb kutya is tüzelő szukák után fog menni,mert a fajfenntartás ösztöne nagyon erős ösztön.Ezt kinevelni nem lehet a kutyából.

2011. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!