Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Alba Dog...

Mi a véleményetek az Alba Dog Centre kutyaiskoláról? Több lent!

Figyelt kérdés

[link]


Ide szeretnék járni a kutyámmal rehabilitációs foglalkozásra, március 31.én lenne az első nap. Mit gondoltok, érdemes ide járatni? A probléma vele az, hogy domináns más kutyákkal szemben. Ő egy 2éves kan kutya. Itthon már próbálkoztunk kiküszöbölni a problémát, sokat javult, de úgy döntöttünk, hogy sokkal eredményesebb lenne ha látná szakember is.

Jó választás ez a suli?


2011. márc. 25. 18:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*Alba Dog Center
2011. márc. 25. 18:07
 2/6 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Nem tudom, nincs személyes tapasztalatom vele, de nekem talán soknak tűnik az a sok szolgáltatás, amit ők nyújtanak. Kutyakozmetikától kezdve a panzióig, rehabilitációs foglalkozás is van, ÖV, sportok, kiképzés, nekem ez egy kicsit soknak tűnik, nem hiszem, hogy ennyi mindent lehetne tökéletesen végezni egy intézménynek. Az, meg hogy képzett kutyákat is eladnak, nekem egy véglet, szerintem ez már rengeteg, és tuti, hogy valamelyik "részleget" nem kéne üzemeltetni, mert gyengén működik. Én mindenképpen azt mondom, menj el, nézz meg egy rehabos foglalkozást, és gondolkodj el azon, mit láttál. Ha normálisan képzik a kutyákat, pozitív megerősítéssel, akkor szerintem maradhatsz, bár nem tudom, mi a véleményed erről a fajta képzésről, szerintem ez a jobbik választás. Ha fojtónyakörves megoldásokkal csinálják, mint a Cerberos pl., akkor szerintem fordulj ki onnan, általában az ilyen rehabos foglalkozásoknak ahol kannákat, ilyen dolgokat használnak, mindig rossz vége van. Tapasztald ki, nézd meg, te tudod, mi a legjobb a kutyádnak, jó lenne-e ez nála, beválna-e.
2011. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy vállalkozás igyekszik a kutyázás körében működni, megfelelő szakemberekkel miért is nem lehetne működtetni?

Nem egy , sem két ember csinálja a felsorolt dolgokat.Egy állatorvosnál sem számít elgondolkodtatónak, ha a rendelőjében működik patika, kozmetika , netán egy shop is.

2011. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ninna ♥ ***** válasza:
Persze, gondolom, nem két-három ember dolgozik, hanem több, de azért nekem mégis soknak tűnik, de mondom, nézd meg élőben.
2011. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Catz ***** válasza:

OFF:

Ninna, amugy nem tudom, hogy miert kell a Cerberost ocsarolni. Semmi baja nem lesz egy dominans kutyanak, ha egy üres kannat odadobsz melle, vagy veletlenül ra. Valahogy ki kell zökkenteni az adott izgalmi allapotabol. A fojtorol meg annyit, hogy a kutya se hülye; ha szepen jön, akkor nem fojtja, ha meg nem akkor csak egy rantas. Nem kell, hogy folyamatosan fojtson.


Amugy kedves kerdezö, menj el, nezd meg es dönts :)

2011. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs meg némelyekben a kellő önuralom. Odáig rendben van, hogy a saját iskoláját, oktatási módszerét tartja ideálisnak. onnantól van baj, amikor a többit eleve rossznak, nem követendőnek hangoztatja. Ezt még tanulni kell, hogy nem mondunk véleményt másról, ha nincs személyes tapasztalatunk. De akkor is hangsúlyozni kellene, hogy nekem ez volt a tapasztalatom ezzel és ott.

Tetszik-nem tetszik, az emberek, a módszerek, az iskolák és minden más még nem fekete-fehér.

2011. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!