Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cerberos...

Mi a véleményetek a Cerberos kutyaiskoláról? Árak?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. dec. 26. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
A honlap nem jutott még eszedbe? Am biztos nem fogják agyonverni a kutyád!
2010. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi jártunk rehab-szocira,nagyon jó volt.
2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem volt hasznos....

Nyilván ott már utánanéztem...

2010. dec. 26. 17:44
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a másodiknak!

Nekünk is az kell,és hatásos volt?

2010. dec. 26. 17:45
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
találkoztam jópár kutyával akiket csak tönkretettek mégjobban, amit ott csinálnak az nem rehab! dilettáns egy banda...
2010. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, próbáld meg. Van, akinek bejön, van, akinek nem.
2010. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Az én full idegbeteg,rettegős,ideggyenge tipikus szaporítós kutyámnak használt.
2010. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

,,találkoztam jópár kutyával akiket csak tönkretettek mégjobban, amit ott csinálnak az nem rehab! dilettáns egy banda..."


Mi lenne ha részleteznéd is? Mert ezt így nem tudom elhinni,hogy valaki csak így benyög valamit. Persze, akár igazad is lehet, nem tudom.


De nem ártana valami konkrétum.

2010. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 rockyy ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha elmész, és személyesen érdeklődsz az árakról, vagy megnézel egy edzést. Látatlanban nehéz eldönteni. Ha jó benyomást keltenek benned a kiképzők, a hely is rendezett, és látod hogy a kiképzés szakszerűen zajlik, valamint a gazdik és a kutyáik is élvezik, akkor érdemes kipróbálni.
2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg menj el egyszer kutya nélkül, és nézd meg. Van aki esküszik rá, és van aki rosszakat tud róluk. A saját szemeddel tudod eldönteni, odamész egy foglalkozásra, és megnézed mit csinálnak. Ha szimpatikus, akkor jó, ha nem, akkor keresel másikat.


Én hallottam róluk olyat, hogy pórázon szocializálnak, ha ez igaz, akkor én nem mennék hozzájuk, mert szerintem pórázon nem lehet szocializálni. De lehet, hogy ez nem általános és csak egy eset volt, valamilyen komolyabb okkal. Ha nem ez az általános, akkor próbáld ki!

2010. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!