Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya volt...

Milyen fajta kutya volt életetek első kutyája, és mit éreztetek amikor megkaptátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:55
 1/8 anonim válasza:
23%
Francia bulldog...És azt éreztem, hogy nagyon kell szarnom.
2011. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pincser-tacskó keverék. Visítoztam örömömben, ugráltam. Kb. 5 éves lehettem. :)
2011. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boxer volt az első, és leírhatatlan boldogságot éreztem, amikor a kezemben fogtam. Persze most is, mert igaz már nem kölyök, de csodálatos!
2011. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Labrador. Amikor a kezemben volt akkor iszonyat nagy öröm és kis bizonytalanság, mert egy teljesen új életet kezdtem el. Amikor a kocsiban hoztuk haza akkor kb az járt a fejemben h rossz gazdi leszek és lehet meg se kellett volna venni. Nem bírtam vele semmit se csinálni, ugatott, ki akart mászni és nem bírtam vele..:\ Azóta kutyasulizunk és ő az életem!:)
2011. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Életem legboldogabb napja 2009.júl.14 :D

Kezemben fogtam és leírhatatlan nem engedem el soha :)

Amikor jöttünk haza a kocsival azt éreztem mintha mindig is együtt lettünk volna elválaszthatatlan társak :D ღ ღ ღ ღ

2011. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy gyönyörű lány magyar vizsla.

igazából kicsit csalódott voltam mert 2 hétig keresgéltem nevet egy fiú kutyának, de szegények mind elpusztultak abban az alomban.

hihetetlen kutya volt, egyből beleszerettem. azthiszem 6-7 éves lehettem

2011. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen keverék kutya volt, világos szőrű, puha plüssmaci, és én egyből tudtam, mi lesz a neve. Vagyis egyből akartam magamnak a kutyát. Előtte sohasem volt kutyám, és konkrét elképzelésem sem, milyen kutyát szeretnék. Csak azt tudtam, ne nőljön túl nagyra, és fiú legyen. A kutya jó kis testes példány volt, zömök husika szép kis pofival, valamint természetesen hatalmas praclikkal rendelkező kislány.

Napjainkban hat és fél éves, hatalmas, ivartalanított, kedves és nagyon-nagyon okos labrador keverék :)

2011. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

: )))

köszönöm hogy megosztottátok

2011. márc. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!