Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legfelelősségteljeseb...

Melyek a legfelelősségteljesebb tenyésztők Magyarországon?

Figyelt kérdés

A fajta mind1, lehet akár tapasztalatból is, akit ismersz, ilyesmi :) Kennelnév kéne, egy sima névvel nemigazán tudok mit kezdeni.

Puszta kíváncsiság :D


2011. márc. 25. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mestertenyésztők (főleg : az Aranykoszorús Mestertenyésztők)mert van ezüst és bronz is

szerintem van egy pár itt M.o.-n ilyen (szerencsére)

2011. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár lehet ugyanolyan felelősségteljes tenyésztő egy kezdő is :D
2011. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a mestertenyésztői fokozat nem jelent semmit a feltételei alapján inkább mennyiségi mint minőségi munkát díjazza...persze nem minden esetben de sokszor...
2011. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Erre a válaszra csak akkor lehetne válaszolni, ha az összessel személyesen megismerkedtél. Távolról, internetes honlapjuk alapján nem szabad megítélni őket.

Arra viszont számíthatsz, hogy senki nem fog itt neked neveket írni.

2011. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én írok.

Angol bullterrier:Cosmopolitan kennel.

Klasszis minőségű és jó körülmények között tartott kutyáik vannak.

2011. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sok felelősségteljes tenyészet van. Aki szereti a kutyáját az csak jól leinformálható helyre adja el a kiskutyáit.

De ha konkrétat vársz akkor írok:

[link] Ebből a kennelből van a holland királyi udvarban is kiskutya. Személyesen ismerem a tenyésztőt, nagyon imádja a kutyáit és szófogadók. Ált. egyszerre 3-mal sétál és mind körülötte forog :)


[link] Itt is szép kiskutyák vannak. Minden kutyuka csak jó helyre eladó és utána is követik a fejlődésüket. Sőt ha a kutyus ígéretes akkor még kiállításra is viszik.

2011. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fajtán belül a kratosz kennel viszi a prímet.
2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Én ismerőseimtől hallottam egy iszonyú jó golden retriever kennelt, én őket tudnám ajánlani. Személyesen sajnos nem ismerem őket, de mindennap nézem a honlapjukat, és látom, amilyen odaadással csak a kutyák körül forog az élete a tenyésztőnek.. válogatott, jó helyre adja a kutyusokat, nagyon tetszik ez a kennel. Ha egyszer az életemben még lesz golden retrieverem, tuti biztos, hogy innen fogom megvenni, akármennyibe is kerül, nekem akkor innen kell kutya. Itt a honlapjuk: [link]
2011. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!