Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kell senkinek, aki értene...

Nem kell senkinek, aki értene hozzá?

Figyelt kérdés

A szomszédunkban van egy feleslegessé vált 2 éves gyönyörű fiú kuvasz.Már nagyon sok felé hirdettem, érdeklődtem, ajánlottam szegényt, de mindenütt az a válasz, hogy kuvasz.

sürget az idő, a gazdájának nem kell.(Én befogadnám, hisz a kezemből eszik, de a saját kutyám nem jön ki vele.Nem fordítva!)

Aki tud, segítsen!!Hozzá értők és nagy területtel rendelkezők!!


2011. márc. 26. 06:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A Tordaszoo-nál próbáld meg. A vezetőjük nagyon szívén viseli a magyar fajták, különösen a kuvaszok sorsát. Hátha...
2011. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel a kapcsolatot kuvaszmentőkkel is:

[link]

2011. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíteni akarást, a fajtamentők már megkeresve, ami bíztató az a balatonfelvidéki nemzeti park (nagy betűvel mind), nekik írtam emailt, válasz még nincs.A múlt hét végére adott ígéret az igéret maradt, most holnapra van még ígéret, talán jön egy jó gazda.......Majd megírom.
2011. márc. 28. 18:54
 14/17 A kérdező kommentje:

tordaszoo....még nem is hallottam róla. Ha a holnapi ajánlat sem jön be, feltétlenül megkeresem őket egy levélben.

Nagyon köszönöm Bundi nevében is!!

2011. márc. 28. 18:56
 15/17 A kérdező kommentje:
a balatonfelvidéki park (Salföld) kilőve, nincs helyük.
2011. márc. 28. 19:50
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki próbált bármi módon segíteni.

Bundi tegnap délután gazdára talált, remélem jó helye lesz, megérdemelné.

2011. márc. 30. 07:07
 17/17 anonim ***** válasza:
De jó :o)
2011. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!