Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha most jelentkezem a Junior...

Ha most jelentkezem a Junior Handler Klubba, elküldik a pólót és még nemtudom milyen ajándékokat, kell fizetni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Vagyis elküldöm a neten a jelentkezést, elküldik a pólót(kérik a pólóméretet, ezért gondolom küldenek). Ezekért kell fizetni? Vagy ha megyek kiállításra, mint handler, akkor?
2011. márc. 26. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
a tagsági mellé tagdíjat is kell fizetni... évente egyszer
2011. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok MEOE tag! Azt írják a honlapon hogy a handler klubba nem kell tagdíjat fizetni.

Ha én most beküldök egy jelentkezési lapot a klubba, küldenek pólót. Azokért kell e fizetni?

Úgy olvastam akkor kell fizetni 3ezret ha megyek kiállításra mint handler

2011. márc. 26. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Klubtag lehet minden olyan személy, aki betöltötte 7. életévét (felső korhatár nincsen).



2. A klubban a tagok az alábbi csoportokba vannak osztva életkoruk szerint:

* Junior Handlerek

o első korcsoport: 9-13 éves korig

o második korcsoport: 14-17 éves korig

* Senior Handlerek (18 éves kortól)


3. Jelentkezés módja:

* online jelentkezési lapunk kitöltéséhez kattints ide

* a jelentkezési lap letölthető innen, melyet kitöltve a következő elérhetoségek valamelyikére kell eljuttatni a klub részére:

Hungária Handler Klub

Kazinczy Eszter

1118 Budapest, Kelenhegyi Lépcső 6.

E-mail: hungariahandlerklub@gmail.com


4. Minden tag tagsági kártyát és Hungária Handler Klubos ajándékot kap.


Nevezéssel kapcsolatos információk Junior Handlerek részére

Junior handler versenyekre a továbbiakban is a megszokott módon, a kiállítás helyszínén lehet nevezni 13 óráig.

A nevezési díj:


* MEOE tagok részére: 1500 Ft

* Nem MEOE tagok részére: 3000 Ft

A Hungária Handler Klubba való belépés nem jelent MEOE tagságot, amíg a klub bizottságként működik.


Ajándékért nem fizet az ember szóval szerintem nem...

2011. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem az ajándék miatt lépek be, nehogy azt higgyétek:) Csak kíváncsi voltam.
2011. márc. 26. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!