Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese? Mit gondoltok...

Bichon Havanese? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Milyen kutyus? mindenre kíváncsi lennék de nem feltétlen a külső leírások érdekelnek mert azt már kívülről fújom hanem a jelleme, tartása stb..
2011. márc. 26. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el :)

[link]

2011. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de már olvastam nagyon-nagyon sok cikket róla (már ezt is) én inkább személyes véleményre lennék kiváncsi ha pl van ilyen kutyud stb..
2011. márc. 26. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nincs, Yorkshire terrierem van :)
2011. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem ilyen kutyám van, batárságos, de mindenkit megugat, néha még egy zsák szemetet is, de ahogy észrevettem ez az összes havanese-re jellemző. Ahhoz képest, hogy kicsi a termete, sok a mozgásigénye. Én nem bántam meg, hogy ilyen kutyát vettem :D
2011. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém egy energiabomba:-) Nagyon barátságos, mindenkit nagyon szeret. Egyedül nagyon jól elvan amikor dolgozom. A mozgásigénye hatalmas, az enyémnek a legjobb haverja egy border collie akivel rengeteget rohangálnak, játszanak. A szőre gondos ápolást igényel. Elég válogatós, nem nagyon szeret enni:-( Igazi kis bohóc, engem mindig felvidít. Talán még annyi, hogy nagyon tanulékony, az enyém már egy csomó trükköt tud. Nagyon gyorsan szobatiszta lett:-)

Sok sikert a kutyushoz! Szuper választás...

2011. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. még csak rajta vagyok hogy a szüleimet rábeszéljem. de a legnagyobb gond hogy el lenne-e ameddig én suliba vagyok.
2011. márc. 26. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szoktatás kérdése. A miénk nagyon jól elvan egyedül amíg nem vagyok otthon. Szépen fokozatosan kell hozzászoktatni. Szerintem akkor vedd meg a kiskutyát amikor legalább két hetet otthon tudsz vele tölteni.
2011. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!