Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadott 8 hónapos kutya...

Befogadott 8 hónapos kutya nevelése? Totál antiszoc szegény.

Figyelt kérdés
Hát ez a kutya maga az ördög,nem lehet vele bírni.Sétáltatni is nagyon nehezen tudjuk elvinni,mert szétrángatja a kezünket.Beszéltem kiképzővel,el fogjuk vinni,de az nem most lesz,mert nincs rá keret jelenleg.Addig is van valami tippetek,amivel el tudom nála érni,hogy normálisan menjen pórázon,ne rángasson.Sokkal erősebb,mint én,nehezen tudom visszatartani...
2011. márc. 26. 18:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mindenkinek ment amúgy a felpontozás.

kimentünk a kutyákhoz( 1 labradorunk van még),összeengedtük őket kicsit játszani,és mintha kicsit kezdene lehiggadni a fiatalúr :D,már nem ugrál annyit,ha rászólok lenyugszik.remélem ez így folytatódik.szeretném ha engedelmes kutya válna belőle.az nyilvánvaló h nagyon hűséges,mert játszott a labradorral,én elindultam a kert másik végébe és odaszaladt hozzám :)

2011. márc. 26. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!