Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit szeretnék venni!...

Yorkit szeretnék venni! Tudtok ajánlani tenyésztőt Gyöngyös vagy legmesszeb Pest környékén? Nem túl drágát!

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

itt az összes tenyésztő lapja területekre osztva

[link]

2011. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem túl drága tenyésztőt? Akit én tudok arra, az az Árminházi kennel, akiktől szép, törzskönyves kiskutyát kaphatsz elég jó áron.
2011. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi!

Nem túl drága kutyát!Tehát nem 90 ezer felett!

2011. márc. 27. 10:53
 4/8 anonim válasza:
Hatvani-Szölöhegyi Yorkshire terrier és Bichon Havanese kenel.Nézz utána a neten!Sok infót találsz róluk és ott van a közelben.
2011. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Hatvani-Szőlőhegyit én elkerülném. Ez viszont érdekes lehet a számodra:


[link]

2011. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért nem ajánlod???

Igen tényleg aranyos csak lehetséges hogy nincs ennyi pénzem :S

Egy picit olcsóbbat nem tudtok?

2011. márc. 28. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkerestem a honlapját. Egy darab kutyája törzskönyvét és egyéb adatát nem találtam meg rajta, csak régi eladó almokat. Márpedig, ha valaki nem rakja fel a kutyái pontos tk-i nevét, a származásukat, esetleg a szűrési eredményüket, az nekem mindig nagyon gyanús. Azt írtad, 90 ezer alatt legyen. Amit linkeltem 90 alatt van, ráadásul tenyésztőtől, nem koszos szaporítótól. Tk-es, oltott, akár kiállításra is alkalmas. Te tudod mit akarsz, de én a helyedben inkább félretenném még egy ideig azt a pénzt, amit a kutya tartására egyébként is ráfordítanék havonta és pár hónap múlva vennék egy tk-es kiskutyát tenyésztőtől. Most is van fent az expresszen pár hirdetés figyelmeztetésül, amit olyan pórul járt emberek adtak fel, akikre beteg és/vagy keverék kölyköt sóztak rá. Ha így akarsz járni te is (tudod, okos a más kárán tanul....), akkor van fent most is több száz olcsó, yorkinak mondott eladó kiskutya, lehet válogatni...
2011. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!igen ezt éán sem akarom!Ha találok hirdetést,esetleg megmutathatom neked?Hogy milyen a kutyus?
2011. márc. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!