Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bajos egy bichon...

Mennyire bajos egy bichon bolognese?

Figyelt kérdés
szoval mennyi baj van vele?muszaj hazban tartani?
2011. márc. 27. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi lakásban tartjuk ugyan, de egészen eddig (7 éves)egy-két kissebb gyomorrontáson kívül nem volt több baja.. Azt leszámítva, hogy antiszociális. De persze kutyának ő is kutya.. Ha nem törődsz vele ugyanúgy bekakil, bepisil, összekoszolja magát stb..
2011. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xnorkax ***** válasza:
Mivel kistestű és gazdacentrikus muszáj lakásban tartani. Természetesen neki is jár a napi többszöri séta. Én úgy tudom a szőre hozzáértő ápolást igényel, legalább havonta kell vinni kozmetikázni.
2011. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es othon nem lehet megnyirni?muszaj vinni kozmetikushoz?:P
2011. márc. 27. 11:51
 4/7 xnorkax ***** válasza:
Ha mellékállásban kutyakozmetikus vagy, lehet otthon. xDD Egyébként nyírni kell, amit nem tudom, megtudnál-e csinálni.
2011. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:))
2011. márc. 27. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

A bolognese nem kinti kutya! A szőre napi ápolást igényel, min. 1x át kell fésülni, különben filcesedik.

BAJ semennyi nincs vele.

2011. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ha következetesen neveled, nem lesz gond.

DE, ha elkényezteted, és hagyod a család fejére nőni, akkor egy piszkosul rafinált és szemét törpeterroristát fogsz kapni. Ez a kis törpeterrorista minden szó nélkül fogja terrorizálni a vendégeket és a család egyes tagjait, ha szocializációja és neveltetése hiányos.


Ennek tudatában vágj bele bármilyen kisméretű és/vagy terrier jellegű kutya tartásába.

2011. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!