Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett a kan kutyusom, meg...

Elveszett a kan kutyusom, meg lehet még?

Figyelt kérdés
Nagyon vonyigált szegény ma este, meg itt volt egy másik kutyus is a kapun kívül és vele haverkodott, de ő itt van a környéken, a saját kutyusunk nincs meg, ásott egy lyukat a kapu alatt és elment még ma hajnalba...:( annyira sajnálom nem bírom abbahagyni a sírást...szerintetek meg lehet még? Menhely csak a város másik oldalán van nagyon-nagyon messze úgyhogy nem hiszem hogy ott van...:( én nem tudom mit kezdek magammal nélküle:(
2011. márc. 27. 23:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tegnap este vonyigált*
2011. márc. 27. 23:03
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Kitört rajta a tavasz, elment nőstényt keresni magának, koslat. Egyébként a lányok is énekelnek ilyenkor, hívják a kanokat. Próbáld megkeresni, mielőtt elütik.
2011. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Menj ki és keresd meg, ne pedig a billentyűzeten nyomogass serényen...
2011. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de hogy a lóf*szba keressem meg 11kor 15 évesen? anyámék nem engednek ki ilyenkor, én meg egész nap aludtam mert tegnap pesten voltam és későn értem haza. csak most tudtam meg nemrég hogy elment. am köszi a válaszokat de elegem van az ilyen kommentekből...
2011. márc. 27. 23:13
 5/15 A kérdező kommentje:
amúgy tesómék és a szüleim keresték, de nem találtak semmit. remélem valaki befogadta
2011. márc. 27. 23:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel most tüzelnek a szukák, gondolom elment udvarolni. szerintem pár nap és előkerül. Volt rajta nyakörv, rajta neves, vagy telefonszámos bilétával?

Ha előkerül első körben vigyétek el egy állatorvoshoz, ivartalanításra, illetve a kerítést is csináljátok meg és akkor nem fog elkóborolni. Na egy bilétás nyakörv se árt, amin rajta van egy cím vagy telefonszám ilyen esetekre.

Ilyenkor tavasszal vannak ivartalanítási akciók, ilyenkor féláron is megcsinálják.

Ha nem kerül elő 2-3 napon belül, akkor érdemes plakátolni.

2011. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Készíts plakátokat (nyomtatóval) és tedd ki mindenhová a városban. Ha fontos neked, akkor ezt teszed.
2011. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen! 3 éve eltűnt a macskám, akkor is plakátoltam és körbejártam mindent, de nem segített semmit. mondjuk ő perzsa cicu volt ez a kutyus pedig keverék úgyhogy nem hiszem hogy ellopták. Nyomtatok majd plakátokat meg valami fórumra is kiteszem. Nagyon remélem hogy élve hazakerül :(
2011. márc. 27. 23:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Holnap menj keresni, nem ma -.-

Attól, hogy itt megkérdezed, hogy meg lehet-e még, attól nem leszel előrébb, nem érsz vele sokat.

Elegem van a sok hülye kérdésből.

Na gyere, sírjunk egymás vállán ha már úgyis mindenki hülye.

2011. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De előrébb lehetek, ha valaki ad egy oldalt ahova kiírhatom hogy eltűnt vagy ilyesmi. A másik meg hogy még soha nem szökött el ennyi időre, mindig hazajött pár óra után, ez az első, szóval fogalmam nem volt hogy ez a szuka kutyusok tüzelési időszaka miatt lehet. De amint hazakerül ivartalanítatjuk. Szóval köszi még1x
2011. márc. 27. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!