Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett a kan kutyusom, meg...

Elveszett a kan kutyusom, meg lehet még?

Figyelt kérdés
Nagyon vonyigált szegény ma este, meg itt volt egy másik kutyus is a kapun kívül és vele haverkodott, de ő itt van a környéken, a saját kutyusunk nincs meg, ásott egy lyukat a kapu alatt és elment még ma hajnalba...:( annyira sajnálom nem bírom abbahagyni a sírást...szerintetek meg lehet még? Menhely csak a város másik oldalán van nagyon-nagyon messze úgyhogy nem hiszem hogy ott van...:( én nem tudom mit kezdek magammal nélküle:(
2011. márc. 27. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen, felteszem. kár hogy az ilyen oldalakat főleg pest megyéből nézik :( ( debreceni vagyok ) de azért hátha:)
2011. márc. 27. 23:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Tanácsok, hogy mit kell tenned?

[link]

2011. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Itt van a Hajdú-Bihar megyei.

[link]

2011. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszii! Az állatmenhelyre szoktam kijárni sétáltatni, apa már felírta a számukat, majd holnap reggel felhívja.
2011. márc. 28. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!