Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet megvédeni a kerti...

Mivel lehet megvédeni a kerti bokrot az állandó jelöléstől?

Figyelt kérdés
Kis bokor még, és ha igy megy, az is marad, hát leszárad minden levele :( A Get Off kristály nem ért semmit, mintha olvastam volna még ezer éve szalmiákszeszről vagy mittomén.. Akkor még nem volt fontos, úgyhogy az infó elpárolgott. Várom a javaslatokat, megfigyeléseket :)
2011. márc. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
30 centi távolságban körbekeríted. Fa karók+madzag.
2011. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás? Az én kanom már csak akkor jelölget, ha más kan van a közelben, aki miatt mutatnia kell, hogy ő is tud ilyet, amúgy van, hogy úgy megfeledkezik az egészről, hogy guggolva pisil.
2011. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kore beszursz a foldbe par karot akkor azokat fogjak jelolni
2011. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a körbekerítésen túl vagyunk,de a kis rühedékek mindig lepössentik!!! Legalább várnának amíg nagy lesz!!! :D (A kerítésen belül van, de a kinti kutyák érzik ezt nagyon szükségesnek) szegény kis növény próbál ellenállni, de úgy besárgult meg megfonnyadt az oldal, ahonnan kapja az áldást, rossz nézni.
2011. márc. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!