Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért isteníti mindenki a...

Miért isteníti mindenki a kutyákat? Pl. Ha megharap valakit, akkor még az enber volt a rossz. Először az embert kéne megvédeni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a kutya akkor lesz harapós, ha nem kapott nevelést, el lett hanyagolva. És ezért ki a felelős ??
2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert sok esetben tényleg az ember a hibás..:S pl. nem nevelte meg rendesen a kutyát, vagy pl. velem is történt már olyan hogy sétáltattam a kutyámat és hirtelen odaszalad sikitozva egy gyerek hogy ,,kutya,, és má nyúlt is hozzá hogy simogassa. én is csak néztem meglepődöttségembe hogy most mi van. a kutyám is kicsit hát nem nézte jó szemmel, de mivel jó kutya nem történt semmi. meg amúgy ha lassan közelitenek akkor meg lehet simogatni, na de igy...

de amúgy most nem azért mondtam, mert hogy én mindig az ember hibáztatom, csak sok esetben..

2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert az emberek nem a fejükkel gondolkoznak ,hanem a seggükkel, és e miatt van ez!
2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
kérem szépen ha veszélyes az állatod ne vidd emberek közé mert ha oda megy valaki közterületen a kutyádhoz és megharap valakit akkor a gazda a hibás, és nem az akit megharaptak!
2011. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem senki nem isteníti a kutyákat, éppen azt szokták mondani, hogy mivel a kutya nem képes olyan módon gondolkozni, mint az ember, ezért az ember felelős a kutya viselkedéséért, az ember feladata a kutya nevelése. Ha pl. a kicsi gyerek kiugrik az autó elé, az nem az ő hibája, hanem a szüleié, amiért nem tanították meg neki, hogy ne ugorjon ki a kocsi elé, és nem figyeltek rá eléggé.
2011. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Cöccöccö...

Múltkor egy öreglány leült a kerítésünk szélére, és még ő meg a barátnője voltak felháborodva, mikor a kutya felcsapódott a kerítésre, és ugatott. Me' nincs megnevelve, és majdnem megharapta, és minek az ilyen embernek kutya, aki nem viszi be a lakásba és az udvaron van és a blablabla, komolyan fél órát hisztiztek.

Arra valahogy nem gondoltak, hogy nekem a kutya házőrzőnek van, és nem ágymelegítőnek, tehát kifejezetten el is várom, hogy ami a kerítésen belül kerül az engedélyem nélkül, az megemlegesse.

Ma kifejezetten nagy divat lett ilyen üres szólamokkal dobálózni, hogy mert nem ért a kutyához, nincs megnevelve, meg ami itt még elhangzott, de aki szajkózza, általában annyira nem ért a kutyához, hogy felfogja, mekkora kárt okoz az állatnak, ha kisgyerekként kezeli, és a nevelése nem azt jelenti, hogy eltűri a napszemüveget, a kalapot, szívószállal iszik, és parancsszóra puszit ad.


A kutya az kutya, az ember meg ember. Sokan már keverik a kettőt erősen.

VAN harapós kutya, amelyiket vagy munkára fogják, és őrzésre használják, vagy kilövik, mert soha nem fog megváltozni.

Meg van az öleb, amelyik legfeljebb halálra nyalja a betolakodót, és nem való őrzésre. De nem hiszem, hogy minden kutyának ilyennek kéne lennie, és valakit hibáztatni kéne, ha a kutya nem ölkedvenc babapótlék, akit akárki mütyürgethet.

2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

most mit provokálod itt a fórumozókat?ha olvasnál látnád h istenítésről szó sincs.

tetszik nem tetszik, olyan mint a gyerek. ha a kölköd odasz*rik az utca közepére akkor senki nem a gyerekre haragszik, hanem utánanéz a neveltetésének...

2011. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
A kutyák ok nélkül nem támadnak.
2011. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!