Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Összevissza remeg,pedig hideg sincs,kajája és vize van.De nagyon remeg meg nyűszit.Lent is voltam vele de ott is ezt csinálja.Mit tegyek?
2011. márc. 28. 14:29
 1/8 xnorkax ***** válasza:
Rohamonként tör rá? Lehet, hogy epilepszia, vagy valamilyen sokk. Vidd orvoshoz!
2011. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg állatorvos?
2011. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy csak akkor remeg hogyha odamegyek hozzá.De nem értem,sohasem bántottam,csak amikor tényleg rosszat csinált akkor leszidtam hogy ezt nem szabad,de nem kapott soha sem verést!
2011. márc. 28. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Doki kellene szerintem, de úgyis azt teszel, amit akarsz.
2011. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy itt kérdezgeted,inkább vinnéd az állatorvoshoz!:S
2011. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lakásban tartott kutya? Ez a tünet egyik napról a másikra jelentkezett nála? Nem lehet, hogy valamilyen áram alatt lévő kábelt megrágott?
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha időközönként jelentkezik, rángatózik, nyáladzik... ez egy enyhe fokú epilepszia! De mindenképpen vidd el állatorvoshoz!!
2011. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig volt - szerintem viszonylag sok - epilepsziás kutya, vagy csak mostanában látok, hallok ennyi esetet?
2011. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!