Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiló lesz kb. az a...

Hány kiló lesz kb. az a Bolognese kiskutya, amelyik most 3 és fél hónaposan 2,8 kilógramm?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 17:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az jo kis súlyba va, nekünk a bolognese lány kutyánk elmult nemrég egy éves és igy 1,5-2 kilo:)) de atietek nagyobb termetű szoval kb olyan 4-5 kilo lesz
2009. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy kislány a kutyus.
2009. febr. 25. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy bolognese? Törzskönyve van? A bolognese standardja szerint 25-28 cm (szuka) súlya 2,5-4 kilo. Ő tuti jóval nagyobb lesz.....
2009. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan 5 - 6 kiló közötti lesz.

Láttad a szülőket?

2009. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyve, az állatorvost megkérdeztem és azt mondta, hogy biztos hogy bolognese. A méretén kívül minden külső jegye és belső tulajdonsága megegyezik a bolognese-vel.Az a lomban ő volt a legnagyobb.
2009. febr. 25. 18:30
 6/11 A kérdező kommentje:
A szülőket nem láttam, mert meglepetés volt a kis drága.Az ajándékozó mondta, hogy a legnagyobbat választotta ki az alomból.
2009. febr. 25. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de akkor nem bolognese. Bolognese az, aki standard szerint az. (Ha lenne törzskönyve, akkor felülbélyegeznék, tehát érvénytelenítenék) Ő csak bolognese fajtajellegű kutyus. De attól még ugyanúgy szeretheted.
2009. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az eredménye annak, ha törzskönyv nélkül vásárol valaki kutyát. Valószínüleg a szülők se törzskönyvesek, vagy nem szabadott volna velük tenyészteni, hiszen nem jól örökítenek. Valamelyikük valamelyik ősénél bekeverhetett egy másfajta kutyi.
2009. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van.Olyan mindegy milyen fajta.A lényeg, hogy imádom és ő imád engem:-)
2009. febr. 25. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csak azért szólnék a témához, mert nem értek egyet azzal, hogy a törzskönyves kutyusok "jobbak" vagy esetleg nem lesznek látható hibáik, nem lesznek nagyobbak mint a fajtára jellemző nagyság. Az én kutyám egy 4 éves nagyon energikus, okos, Yorki kan kutyus. 8 hetesen vettem egy tenyésztőtől, TK-val együtt. A szülei átlagos yorki méretűek kb 2 kg, az apa még kisebb is. Jó vérvonalú, kiállítási eredményekkel rendelkező kutyák. Ennek ellenére az én kis kutyám mégis 5kg-s lett. Nem kövér, pont jó húsban van, sokat szaladozik, minden fajta jellemző meg van benne, a méretén kívül semmi hibája nincs. Rettentően szerethető, édes kis szőrcsomó. Nekem Ő a legszebb és legokosabb Yorki a világon és 100 "normális méretű" yorkiért sem adnám oda.

2009. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!