Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Hogyan csináljak...

S. O. S.! Hogyan csináljak gyorsan egy villámszájkosarat?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz az eboltás. 5 éves labradorom nagyon hamis, az idegeneket utálja. az a helyzet, hogy sürgős lenne. Miből csináljak egy szájkosarat?
2011. márc. 28. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amúgy régen teljesen másképp bántak az iskolafogászaton az embergyerekekkel mint most. Ha be volt gyulladva azt régen akkor is kihúzták, ám most a gyulladást lelohasszák, és utána húzzák.
2011. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Simerült beoltani. Vittem, amikor az orvos hátulrol hirtelen leteperte, akkor morgott egy kicsit.
2011. ápr. 3. 11:13
 23/25 anonim ***** válasza:
Az nem baj. :-D
2011. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

18:30 - egy dokinak azért illene tudni,felismerni a kutya természetét. A mienk előbb szól hozzá, aztán meglátja a kutya viselkedését. De ezt magyarázni nem lehet, valakinek vagy van ehhez érzéke, vagy nincs.


Kérdező, még mindig nem tudom, hogy oldották meg ezidáig? Kapott korábban is oltást?


Még valami. Sokan használják a "hamis" jelzőt egy kutyára. A hamis azt jelenti, hogy látszatra barátságos, csóvál, aztán hátulról harap. De az a kutya, amelyik szembe mutatja, hogy támadni fog, az nem hamis.

Egyébként sincs hamis kutya, csak olyan, akit rosszul, vagy egyáltalán nem neveltek. Meg olyan ember, aki nem ismeri a kutyák természetét és minden reakció váratlanul éri.

Sok embert eltiltanék a kutyatartástól...

2011. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

19:10-nek.

Hát képzeld mivel harmadjára voltak ott a kutyával, egyszer se akart támadni. Aztán hírtelen majdnem leharapta a doki kezét....

De te ezt nem láttad, nem tudhatod hogy történt. Én viszont ott voltam, ismertem majdnem az összes kutyát akiket hoztak a rendelőbe....

2011. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!